Rugsėjo 18-24 d. ore sklandys meilės nuotaika. Pati Visata padės kurti bei puoselėti romantiškus santykius. Trys Zodiako ženklai šią energiją pajus ypatingai stipriai. Kam pilve plazdės drugeliai?

 

SvarstyklėsThe,Hands,Are,The,Heart,Shape,With,The,Sun,Light

 

Laukia daug įdomių įvykių. Pagaliau paleisite tai, kas sena ir skaudina, ir atversite duris naujiems santykiams. Pagaliau pasijusite tikrai laisvi. Viską pamatysite naujomis akimis, nusimesite ilgus metus širdyje nešiotą naštą. Kuriant naujus meilės ryšius svarbiausias dalykas lai išlieka abipusė pagarba – į tai telpa labai daug. Ši rudens savaitė jums labiau primins plazdančių drugelių kupiną pavasarį.

 

Šaulys

 

Rugsėjo 18-24 d. jausis labai stiprus pasitikėjimas savimi. Taigi pirmiausiai aplankys meilė sau. Na, o kai žmogus myli pats save, jį myli ir kiti. Jeigu šalia dar nėra artimo žmogaus, šią savaitę pagaliau atsiversite naujiems romantiškiems santykiams. Išliksite atsargūs ir skeptiški, neskubėsite, bet neabejotinai virsmas prasidės ir įgaus pagreitį. Labai tikėtina, kad naujai užgimę romantiški jausmai bus susiję su kelione.

 

Vandenis

 

Pagaliau aplankys iniciatyva patiems pasistengti dėl savo santykių. Įgyvendinsite mylimam žmogui duotus pažadus ir tai jūsų santykius pakylės į naują lygį. Būsite pasiruošę keistis dėl antrosios pusės ir nustebsite, kodėl taip ilgai viską atidėliojote. Tam tikrais atžvilgiais jums teks aukotis, bet labai aiškiai jusite, kad tą daryti daugiau nei verta. Širdyje įsivyraus harmonija, taika ir džiaugsmas.

 

Autorius Jūratė Survilė