Visi svajojame naujus metus pradėti nuo švaraus lapo ir jame rašyti gražiausią istoriją. Deja, gyvenimas ne visuomet klostosi taip, kaip norime mes. Tą aiškiai pajus trys zodiako ženklai, kuriuos užvaldys karinga Marso energija. Jų kelyje pirmą sausio savaitę verčiau nesimaišyti!

 

AvinasZodiac,Signs,Big,Horoscope,Circle,On,Landscape

 

Savaitė prasidės gerai ir neatrodys, kad bus kažkuo išskirtinė. Deja, netrukus prasidės tikras siaubo šou. Rodos, bendraujant su žmonėmis Avinams neliko nė lašo kantrybės. Norėsis visais skųstis, kad ir ką aplinkiniai darytų, tai jus nuvils ir erzins. Būsite nusiteikę labai priešiškai ir griežtai. Greitai žmonėms ims nuo jūsų laikytis atokiau ir galite pasijusti vieniši. Pyksite ir dėl to, nesuprasite, kas jiems negerai. Metas sugrįžti į save ar bent jau pristabdyti arklius, kol nesugriovėte visko, kas brangu.

 

Ožiaragis

 

Bus labai sunku susidoroti su savo emocijomis ir vienintelis būdas jas paleisti bus perkelti jas ant artimųjų pečių. Pastarieji dėl to tikrai nepadėkos… Dėl to, kad išsiliesite ant esančių šalia, jie nuo jūsų vis labiau atsitrauks, galiausiai liksite vieni. Lydės stiprus izoliacijos jausmas, kuris dar labiau aštrins sunkias emocijas. Jausitės tarsi narve įkalintas liūtas, negalintis ištrūkti ir pabėgti patys nuo savęs. Nurimti ir išbūti šį sunkų laikotarpį gali padėti dvasinės praktikos – išbandykite jas.

 

Vandenis

 

Jausite didelį įkvėpimą veikti, tačiau niekas nevyks taip greitai, kaip norėtumėte. Tai siaubingai erzins. Labai tikėtina, kad išsiliesite ant artimiausių žmonių. Be to, vandeniai šią savaitę jausis patys teisiausi ir nenorės pripažinti jokių kitų nuomonių. Tai prives iki karštų diskusijų ar net rimtų pykčių. Erzins ir tai, kad tam tikri žmonės neskiria laiko tada, kada jums jų reikia. Visgi turite suvokti, kad kiekvienas gyvena savo gyvenimą, o jūs nesate pasaulio bamba….

 

Autorius Jūratė Survilė​