Kovo 18-24 d. daugumai tekės įprasta vaga. Visgi trys Zodiako ženklai susidurs su neįprastais ir nekasdieniais įvykiais, kurie leis jiems atskleisti stipriąsias savo puses. Norėsis to ar ne, jie taps tikrais herojais. Vieni kitiems, antri – patys sau.

 

AvinasGolden,Astrological,Symbols,In,The,Circle.,Muscular,Man,Fly,Out

 

Avinams drąsos niekada netrūksta, jie mėgsta atsidurti įvykių centre. Ši savaitė tokią galimybę tikrai suteiks. Labai tikėtina, kad susidursite su kažkokiu nelaimingu nutikimu. Tai nebus susiję su jumis ar jūsų artimaisiais. Visgi tapsite svarbaus įvykio liudininkais. Dar daugiau – teks aktyviai veikti ir prisidėti prie pagalbos nelaimės ištiktiesiems. Tokia patirtis bus sukrečianti, bet kartu leis pamatyti save naujoje šviesoje ir, jei pasitikėjimas savimi buvo sumenkęs, jis vėl sužydės ryškiausiomis spalvomis. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

 

Skorpionas

 

Nors Skorpionams nestinga tikėjimo savimi, jie mėgsta veikti tyliai. Taip pat tyliai jie taps šios savaitės herojais. Kai kurie ir patys nežinos, kad tokiais tapo. Savo žodžiais ir darbais pakeisite kito žmogaus gyvenimą, gal net išgelbėsite jį nuo tragiškos lemties. Jums nereikės imtis kažkokių aktyvių veiksmų, galingiausias ginklas bus žodžiai ir emocinė parama, išklausymas bei supratimas. Greičiausiai tas, kuriam parodysite šviesesnį rytojų, bus jums visiškai nepažįstamas žmogus. Tikėtina, kad su juo ryšį užmegsite per savo darbą.

 

Žuvys

 

Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi jautrumu ir empatija. Jau kurį laiką dėmesį buvote sutelkę į kitų palaikymą, tam tikrose situacijose aukojote savo norus ir poreikius. Atėjo metas atsigręžti į save ir tapti savo pačių herojais. Tik jūs ir niekas kitas galite sukurti savo laimę ir tai įvyks tada, kai pažvelgsite į tamsiausias savo sielos kerteles ir priimsite tai, ką jose rasite. Jeigu tik sugebėsite sau leisti būti tuo, kas iš tiesų esate, gyvenimas pakryps labai netikėta, nauja ir kur kas šviesesne kryptimi.

   

Autorius Jūratė Survilė