Ši savaitė gali tapti puikiu atspirties tašku ruošiantis ateičiai. Laikas mąstyti plačiai, neriboti savęs. Savaitės energija itin stipriai veiks tris Zodiako ženklus, kurie patirs netikėtą likimo posūkį – savo naudai!

 

DvyniaiWoman,Holding,A,Astrology,Book.,Astrological,Wheel,Projection,,Choose,A

 

Savaitė atneš daug bendravimo ir bendradarbiavimų. Jausitės smalsūs ir būtent šis smalsumas nuves jus ten, kur atsivers naujos galimybės. Jausite stiprų aplinkinių paskatinimą, o ir vidinės motyvacijos drąsiems pokyčiams tikrai netruks. Laikotarpis ypač palankus tiems Dvyniams, kurių veikla susijusi su menu, kūryba. Visatos siunčiama energija jums padės ištobulinti savo projektą, įkvėps naujos gyvybės ir leis sublizgėti ryškiausiomis spalvomis.

 

Šaulys

 

Ši savaitė Šauliams bus intelektualinio augimo ir galimybių metas. Jeigu iki šiol buvo jaučiamas kūrybinis blokas, laukia maloni staigmena – protas tarsi ims veikti kitomis bangomis ir tai atvers naujų įžvalgų, o kartu ir puikių galimybių duris. Geras metas sumanymais dalintis su kitais, garsiai kalbėti apie norimas įgyvendinti idėjas. Pats likimas dabar kurs palankias galimybes idėjas paversti realiais darbais. Dar viena maloni savaitės staigmena – kai kurie Šauliai sulauks pasiūlymo leistis į gyvenimo kelionę. Idėja gali pasirodyti kiek per drąsi, bet tokia pasitaiko tik kartą gyvenime…

 

 

Vandenis

 

Patiems Vandeniams atrodys, kad šią savaitę laukia su karjera susiję pokyčiai, nes jau kurį laiką mintys sukasi vien apie tai. Vis dėlto likimas moka stebinti ir netikėtai visą jūsų dėmesį prikaustys meilės reikalai. Labai netikėtomis ir net kiek keistomis aplinkybėmis į gyvenimą pasibels TAS žmogus. Pamiršite viską, kas iki šiol atrodė taip svarbu. Leiskitės vedami širdies bei intuicijos. Šis žmogus į jūsų gyvenimą atėjo ne šiaip sau, jūsų kartu laukia labai svarbios užduotys, o ši savaitė tėra bendro ilgo kelio pradžia.

 

Autorius Jūratė Survilė