Krepšinio sirgalių turnyras „3 už Lietuvą“ prasideda jau rytoj. Puiki naujiena ne tik sirgaliams Lietuvoje, bet ir tautiečiams užsienyje: svarbiausios projekto dvikovos bus transliuojamos tiesiogiai visame pasaulyje. Azartiškas reginys džiugins ir TV3 televizijos žiūrovus, ir portalo tv3.lt lankytojus.

 

TV3_3_uz_LT_Mindaugas_Rainys

Pasak projekto vedėjo Mindaugo Rainio, „3 už Lietuvą“ kovos turėtų susilaukti nemažo lietuvių dėmesio visame pasaulyje. „Krepšinis mūsų tautai visada buvo, yra ir bus svarbus. Tai suvienijimo forma be baimės ar priekaištų, o iš džiaugsmo ir tikėjimo, – teigė M. Rainys. – Manau, kad šis projektas visiems bus įdomus tiek dėl dalyvių, tiek dėl paties krepšinio. Laukia dinamiška trijulių kova su daug emocijų. Be to, įdomu bus pamatyti žinomus žmones naujuose amplua“.

 

Ypatingo dėmesio sulaukiančioms krepšinio transliacijoms jau pasiruošusi ir televizija internete TV3 Play. Pasak TV3 New Media skyriaus vadovo Tomo Šakausko, pernai TV3 turėjo didžiausią interneto pralaidumo liniją internetinėms transliacijoms Lietuvos istorijoje.

 

„Turėjome net 60 gigabitų per sekundę (Gbps) maksimalaus pralaidumo liniją, kuri garantavo, kad visi, krepšinio čempionato transliacijų metu būnantys toli nuo televizorių ekranų, bet arti interneto, galėtų tiesiogiai stebėti rinktinių krepšinio transliacijas. Tokio pralaidumo linija užtikrino didžiausią įmanomą Europos vyrų krepšinio čempionato tiesioginės transliacijos kokybę interneto televizijoje TV3 Play ir TV3 Play mobiliosiose aplikacijose“, – komentavo T. Šakauskas.

 

Pasak TV3 Play partnerio, prieglobos paslaugų tiekėjo, „TEO“, tai buvo didžiausia iki „Eurobasket 2014“ kovų transliacijų užsakyta interneto pralaidumo linija vienam projektui Lietuvoje.

 

„Šiemet tikimės ne mažesnio sirgalių susidomėjimo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kovomis. Kviečiame jas stebėti tiesiogiai per TV3 televiziją bei portalą tv3.lt“, – sakė T. Šakauskas.

 

„3 už Lietuvą“ sirgalių turnyro dvikovos prasideda jau rytoj, liepos 29 dieną, Klaipėdoje. Jas TV3 televizijos žiūrovai bei portalo tv3.lt lankytojai galės stebėti tiesioginiai, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių varžybų su Australija metu. Susitikimo pradžia – 19.30 val.

 

„3 už Lietuvą“ – jau rytoj tiesiogiai per TV3 ir tv3.lt!