Niekas negalėtų paneigti, jog LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ debiutavusi Rūta Ščiogolevaitė į jį įnešė spalvų. Jau sekmadienį 19:30 val. pirmojoje Dvikovų laidoje mokytoja praves sekso pamokėlę savo komandos narėms.

 

Rūta_Ščiogolevaitė_dvikova

Besiruošdamos savo pasirodymui Vita Karkauskaitė ir Rosita Valančiūtė kaip reikiant privertė įtūžti mokytoją. R. Ščiogolevaitei nepatiko, jog merginos scenoje elgėsi kaip nekaltos mergelės, nors daina reikalavo pulsuoti aistra ir seksualumu.

 

„Ar jūs kada nors mylėjotės, su kuo jums gera?“ – savo komandos narių klausė scenos profesionalė. Iš konservatyvios ir katališkos šeimos kilusi Vita nudelbė akis ir tylėjo, o antrąją pusę turinti Rosita kukliai paklausė – ar mokytoja atsakymo tikisi dabar. „Taip, o čia gėda yra!?” – nustebusi klausė Rūta.

 

Pastoriaus dukra Vita sutrikusi – mokytojos patarimai viršija jos asmenines ribas: „Nežinau, kaip turėsiu su tuo susitvarkyti. Kai kurie dalykai turi likti kambaryje, o ne ant scenos.“

 

Kokių dar patarimų mokytoja pažers projekto dalyvėms? Ką į tai atsakys merginų duetas? Sužinosite emocijų kupiname „Lietuvos balse“ jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK!