Greičiausiai turite tokių draugų, kuriuos kas kartą bandant linksmai apgauti jie vis patiki klasta. Net jeigu tą pačią kartojate metai iš metų. Tam įtakos turi ir astrologinės savybės. Kurie Zodiako ženklai patys patikliausi?

 

Men's,In,Blue,Shirt,Hold,The,Image,Of,The,ZodiacAvinas

 

Avinai yra nutrūktgalviai ir neria į naujas patirtis ilgai negalvodami. Ši savybė lemia ir jų patiklumą. Jie tieisog pernelyg ilgai nesvarsto, ar tai, ką ką tik išgirdo, gali būti tiesa. Tam nėra laiko. Ypač didelis Avinų patiklumas jaučiasi meilės srityje. Jeigu jie įsimyli, neklauso nieko aplinkui, tik savo meilės objekto. Ignoruoja net savo pačių instinktus, jei šie kužda, kad tai nėra pats geriausias gyvenimo partneris. Avinams labai tinka posakis, jog meilė yra akla.

 

Svarstyklės

 

Svarstyklės labai vertina harmoniją, todėl ginčuose dažnai užima mediatorių ir taikdarių vaidmenį. Šį savybė labai naudinga aplinkiniams, tačiau pačioms Svarstyklėms gali pakišti koją. Jos taip trokšta taikos ir harmonijos, kad neabejoja, jog to visada siekia ir kiti žmonės. Štai čia ir atsiveria spraga, leidžianti kitiems jomis manipuliuoti bei apgaudinėti. Kartais Svarstyklės tiesiog užgniaužia logiką bei instinktus.

 

Žuvys

 

Žuvys yra labai jautrios, empatiškos, joms nėra nei svetimų džiaugsmų, nei svetimų bėdų. Aplinkiniai tuo gali pasinaudoti. Žuvų noras įtikti kitiems, visuomet juos palaikyti, padėti, užjausti daro juos labai patikliomis. Šie žmonės tiki tuo, ką išgirsta, net nekeldami sau jokių klausimų ir dvejonių. Todėl tai yra tas Zodiako ženklas, iš kurio lengviausia apgaule išvilioti pinigų ar kažkaip kitaip piktavališkai pasinaudoti.

 

 Autorius Jūratė Survilė