Sekmadienio vakarą su milžiniško susidomėjimo vėl sulaukusio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ žiūrovais kaip visuomet sveikinosi projekto vedėja Vaida Skaisgirė. Kiekvieną kartą savo stiliumi užburianti moteris šį kartą taip pat traukė visų akį. Pasipuošusi dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurta suknele, projekto vedėja priminė juodąją gulbę.

 

aa3 (1 of 1) (Small)

 

Panašu, kad vykstant jau ketvirtąjai „2 Barai“ išlikimo kovai, V. Skaisgirė kaskart atrodo vis žavingiau. Projekto atidarymui ji pasirinko ilgą raudono aksomo suknelę, vėliau nustebino dar ne vienu išskirtiniu deriniu.

 

aa4 (1 of 1) (Small)

 

Tačiau šiandien V. Skaisgirė atrodė kaip niekada ypatingai – apsivilko dizainerės A. Kuzmickaitės kurtą drabužį – juodą trumpą klasikinio kirpimo suknelę, puoštą juodomis plunksnomis ir drabužių kūrėjos vizitine kortele tapusiais drugeliais. Visu įvaizdžiu pasirūpino stilistų duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė.

 

„Šiandien jaučiuosi tikrai puikiai – žaviuosi šios dizainerės kūriniais. Ši suknelė, vos pamačius, man krito į akis. Juk nieko nėra geriau, nei maža juoda suknelė. Tai – nesenstanti klasika“, – šypsodamasi sakė realybės šou vedėja.

 

aa5 (1 of 1) (Small)

 

V. Skaisgirė atskleidė, kad šis eteris – ypatingas. Šią savaitę projekto dalyviai turėjo itin daug įsimintinų įvykių, kurie bus aptariami būtent išlikimo kovos metu. Žiūrovams ir dalyviams sekmadienio vakaras žada ne tik daugybę intrigų ir paslaptyje laikomo naujoko atėjimą, bet ir begalę smagių emocijų bei geros muzikos. Projekto mediumą šįvakar švęsiantiems dalyviams savo dainas dovanos grupės „69 danguje“, „Džentelmenai“, o R. Kirilkinas uždainuos su viena iš barmenių – Gabija.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba vienuolika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos Karolis Bakūnas