Kiekvieną vasario mėnesį daugelis pradeda galvoti, kaip praleisti Valentino dieną. Tiems, kurie neturi sielos draugo lengviau. Tačiau įsimylėjusios poros turi pasukti galvą. Tačiau iš tikrųjų viskas yra gana paprasta, nes iš tiesų yra daug skirtingų variantų. Štai keletas idėjų šiai romantiškai šventei.

 

valentinas

Suorganizuoti vakarą su muzika dviem 

 

Jūs neturite jaudintis dėl organizacijos. Vasario 14 dieną daugybė puikių restoranų pasiūlys įvairių muzikinių vakarų. Jums tereikia pasirinkti vietą ir gražią aprangą. Likusi dalis – įstaigos savininkų ir padavėjų rūpestis.

 

Maisto ar gėrimų degustacija

 

Galbūt jau seniai norėjote išbandyti ką nors naujo su savo sielos draugu ir atrasti savo mėgstamiausią patiekalą ar gėrimo rūšį? Tada eikite į maisto ar gėrimų degustaciją, bet nepamirškite, kad alkoholio vartojimas kenkia ne tik pačiam vartotojui, bet ir jo artimiesiems bei visuomenės gerovei. Degustacijoje taip pat galima išbandyti įvairių rūšių sūrius ir suprasti, kurie iš jų geriausiai dera tarpusavyje.

 

Jei mėgstate leisti laiką aktyviai, pabandykite apsilankyti teniso kortuose

 

Profesionalaus trenerio surengta teniso pamoka leis pradedantiems ir teniso gerbėjams patirti neregėtą emocijų proveržį, fiziškai atsipalaiduoti ir įgyti naudingų įgūdžių.

 

Fotosesija

 

Fotosesija meilės tema – puikus sprendimas įsimylėjusiai porai praleisti laiką kartu ir ilgam užfiksuoti nuoširdžius jausmus! Šią fotosesiją galima daryti tiek gatvėje ar bet kurioje kitoje jūsų pasirinktoje vietoje, tiek fotostudijoje.

 

Gaminti kartu yra smagu!

 

Galite pasirinkti bet kurią iš kulinarinių pamokų. Pavyzdžiui, ispaniškos virtuvės gaminimo paslaptys dviems. Aukšto lygio profesionalus virtuvės šefas jums pasakys tobulo patiekalo kūrimo paslaptis. Jaudinančios emocijos ir kvapą gniaužiantis patiekalų aromatas garantuoti!

 

Atsipalaidavimo diena!

 

O kaip jums toks variantas – SPA programa dviems? Neįprasta, įdomi ir labai viliojanti kartu atsipalaiduoti jaukioje masažo salono atmosferoje.

 

O kaip romantiška kelionė?

 

Šiemet vasario 14-toji, deja, pirmadienį… Tačiau poros gali padaryti išimtį, pasiimti laisvą dieną ir pabėgti dviem ar trims dienoms į romantišką kelionę. Vietos pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo poros pageidavimų ir antrosios pusės mėgstamos pramogos, pomėgio. Daugelis žmonių per šias atostogas stengiasi atsipalaiduoti, o šaltuoju vasario laiku grįžti į saulėtus paplūdimius, nors kai kurie pirmenybę teikia slidinėjimo kurortams.

 

Jei jums patinka didelės kompanijos, švęskite kartu su draugais ir artimaisiais

 

Galima surengti teminį vakarėlį, konkursus su prizais, žaisti įdomius stalo žaidimus ar pasipuošti poriniais kostiumais!

 

Eiti į čiuožyklą arba paslidinėti 

 

Visada smagu, aktyvu ir naudinga, nes ši pramoga dažnai vyksta lauke. Po to tikrai norėsis sušilti ir užsukti į kokią nedidelę, jaukią kavinukę: išgerti kavos ar karšto šokolado, aptarti savo pažangą.

 

Suorganizuoti romantišką pajodinėjimą žirgais

 

Jodinėjimas – tai nepamirštama ir turininga atsipalaidavimo forma, po kurios pojūčius tikrai norėsis patirti dar ir dar. Jūsų gyvenime bus šiek tiek daugiau romantikos ir visas miesto šurmulys akimirksniu pasimirš!

 

Eiti į šokių klasę

 

Ar norite išmokti šokti aistringąjį tango su savo antrąja puse? Tai įmanoma vos per vieną šokių pamoką! Profesionalus mokytojas parodys pagrindines pozicijas, išmokys specialaus žvilgsnio ir padės įvaldyti šokį.

 

Apsilankyti galvosūkių kambaryje

 

Pažinkite savo partnerį nauju kampu, pasinerdami į neįprasčiausią aplinką! Tobula pramoga porai, nesvarbu, kiek seniai pažįstate vienas kitą, yra kelionė į galvosūkių kambarį, kuri garantuotai leis į antrąją pusę pažvelgti naujai.

 

Pasimatymas šaudykloje

 

Pasimatymas kovinėje šaudykloje nepaliks abejingų. Šaudykloje pavirsite ponu ir ponia Smithais, galėsite patobulinti praktinius šaudymo iš šaunamojo ginklo įgūdžius ir surengti taiklumo varžybas. Kovos pasimatymas pakraus adrenalinu ir emocijų audra.

 

Dienai ar porai valandų išsinuomoti prabangų automobilį

 

Įsivaizduokite: svajonių automobilis, jūs tik dviese, važiuojate per miestą naktį, klausotės muzikos ir kartu dainuojate.

 

Skrydis vėjo tunelyje leis pajusti laisvo kritimo jausmą

 

Laisvo skrydžio jausmas, neapsakomas malonumas, nuoširdžios emocijos – tai pirmosios asociacijos, kurios kyla daugeliui, išgirdus apie skrydį vėjo tunelyje. Viskas dėl to, kad tai tikrai nepaprastai įdomu ir smagu, ir nesvarbu, ar skrisite pirmą kartą, ar esate tikras tokių pramogų gerbėjas. Vėjo tunelis yra atrakcija, kuri tinka ir jūsų sielos draugui. Tai pavers Valentino dieną vienu įsimintiniausiu įvykiu jūsų gyvenime.