Sapnai – tai lyg pasąmonės laiškai, kuriuos neretai būna sunku iššifruoti. Visų laikų filosofai sapnams teikė didelę reikšmę, žavėjosi jais, tačiau kiti tyrėjai mano, kad sapnai neturi jokios svarbios funkcijos žmonių gyvenime. Treti mano, kad sapnai gali padėti atskleisti slaptą asmenybės dalį, papasakoti apie svarbius dalykus. Pastebėta, kad dažniausiai žmonės sapnuoja labai panašius sapnus. Ką reiškia visame pasaulyje populiarūs sapnai, skaitykite toliau.

 

sapnas

Sapnuoti, kad krentama. Šis sapnas – tai įspėjamasis ženklas, kad gyvenime kažkas vyksta ne taip, kaip turėtų. Galbūt žmogus susiduria su finansų, santykių, verslo ir kitomis problemomis. Šis sapno scenarijus dažnai aplanko žmones, kenčiančius nuo depresijos.

 

Sapnuoti, kad ištinka mirtis arba liga. Tokie sapnai aplanko emociškai sutrikusius žmones, taip pat tuos, kurie labai bijo, kad juos kas nors sužeis, nuvils. Kažkuri asmenybės dalis tarsi yra mirusi ar serganti. Sapnas įspėja, kad reikėtų paleisti tai, kas labiausiai kankina ir išmokti gyventi toliau.

 

Sapnuoti apsinuoginusį kūną arba seksą. Šie gana dažnai pasitaikantys sapnai liudija apie susijaudinimą ir nerimą. Taip pat gali reikšti intymių santykių arba sekso troškimą. Neįtikėtina, bet taip pat šie sapnai simbolizuoja asmenybės augimą. Jie neretai aplanko, gavus paaukštinimą, pabaigus svarbų projektą ir t. t.

 

Sapnuoti, kad gyvenimo partneris išduoda, apgauna. Šie sapnai verčia suabejoti partnerio ištikimybe, nebent tam yra reali priežastis. Sapnai apie neištikimybę paprastai aplanko tuos žmones, kurie praleidžia ne daug laiko su mylimaisiais, mažai dalyvauja jų gyvenime.

 

Sapnuoti, kad pakliūnama į spąstus arba pasiklystama. Ko gero, tai – vienas dažniausių košmarų. Žmogus sapne atsiduria nepaprastai ankštoje vietoje, iš kurios negali išeiti, todėl kyla panika. Šis nakties reginys paprastai reiškia, kad gyvenime žmogus nesugeba padaryti teisingų sprendimų arba nesėkmingas jo pastangas išsikapstyti iš nesėkmių liūno.

 

Sapnuoti, kad iškrenta dantys. Šis pasąmonės reginys neturi nieko bendra su burnos ir dantų sveikata ir higiena. Dažniausiai jis reiškia, kad žmogus realiame pasaulyje pasakė kažką, ko neturėjo sakyti. Kai kurie sapnų žinovai aiškina, kad dantų praradimas įkūnija baimę pasenti ir būti nepatraukliam.

 

Sapnuoti, kad skrendama. Tikriausiai daugelis galėtų prisipažinti, kad nėra malonesnio sapno negu tas, kuriame skrendama lyg paukščiai. Daugelis mano, kad šis sapnas reiškia, kad žmogus šiuo metu yra laimingas ir atsipalaidavęs. Tačiau iš tiesų jis įspėja, kad reikia paleisti kažkokias kamuojančias problemas ir pasirengti pokyčiams ir gyvenimo permainoms.

 

Sapnuoti, kad kažkas persekioja, vejasi iš paskos. Sapnas, kuriame žmogus jaučiasi persekiojamas labai šiurpus, nors iš tikrųjų jis reiškia teigiamus dalykus gyvenime. Kai sapne kas nors vejasi, reiškia, kad gyvenime yra kažkokių situacijų, kurių dėl vienokių ar kitokių priežasčių vengiama. Pasąmonės reginys tarsi nori pasakyti: laikas sustoti, įvertinti ir bent pabandyti išspręsti problemą, pataisyti nemalonią situaciją.

 

Sapnuoti, kad nespėjama į lėktuvą, autobusą, traukinį ar į kitą viešojo transporto priemonę. Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus, kuris sapne nebūtų jautęsis beviltiškai, nes praleido svarbų susitikimą, dideles galimybes. Panaši ir šio sapno perduodama žinia. Šis sapnas dažniausiai aplanko tada, kai dedama daug pastangų dideliems tikslams pasiekti.

 

Sapnuoti gyvūnus. Žmogaus pasąmonė yra stipriai susijusi su gyvūnija ir kova už išlikimą. Jeigu sapne vejasi plėšrus grobuonis, tai gali reikšti, kad žmogus turi užgniaužtų jausmų (baimė, agresija). Sapnas nepasikartos, kai jis išmoks suvaldyti savo emocijas, pradės gyventi ramiau.

 

Sapnuoti kūdikius. Kartais tai gali reikšti, kad žmogus giliai širdyje nori susilaukti vaikų. Tačiau kitu atveju šie sapnai aplanko, kai asmuo yra labai pažeidžiamas, jaučia didelį ir dažniausiai nepatenkinamą meilės poreikį. Taip pat šis sapnas gali reikšti naują ko nors pradžią.