Daugelis tikriausiai pripažintų, kad nieko nėra nuobodžiau negu tos dienos ir tie vakarai, kai lyja ir oras blogas. Tačiau tokiomis dienomis galima užsiimti kur kas įvairesne ir įdomesne veikla negu pasyvus televizoriaus žiūrėjimas. Štai keli patarimai būtent tokioms dienoms!

 

veikla

10 idėjų, ką veikti, kai blogas oras:

 
  • Namie surengti stalo žaidimų vakarą! Televizoriaus žiūrėjimas – ne vienintelė smagi veikla. Daugelis tikriausiai pamiršo, kaip smagu vaikystėje būdavo žaisti stalo žaidimus. Tačiau niekada nevėlu šią tradiciją atgaivinti jūsų namuose. Kai lietus pliaupia kaip iš kibiro, pučia žvarbūs rudens vėjai, kad net nesinori kišti nosies į lauką, susiraskite namie senus stalo žaidimus ir prisiminkite žaidimų taisykles! Garantuojame, kad bus labai smagu ir nereikės išnaudoti daug elektros!
 
  • Keletą valandų praleisti jaukioje kavinėje! Norint įgyvendinti šią idėją vis dėlto trumpam reikės išlysti į lauką, bet tik tiek, kiek reikės laiko nusigauti iki artimiausios, pamėgtos kavinės. Kavinėje išsirinkti staliuką prie lango, užsisakyti ką nors skanaus ir stebėti, kaip praeiviai kovoja su stichija. Gali būti smagu stebėti, kaip kažkas nesėkmingai bando išskėsti lietsargį, nes vėjas jį laužo ir jis tampa nepaklusnus. Nieko nėra romantiškiau nei būti šiltoje patalpoje, lyjant lietui, ir stebėti lietaus lašus ant stiklo ir rudenėjančią gamtą.
 
  • Pavartyti senus nuotraukų albumus! Prisiminimams atgaivinti nėra puikesnio meto negu šalta, šlapia ir vėjuota diena. Jaukiai susirangykite kartu su antrąja puse po antklode ir pavartykite senus nuotraukų albumus, kurie primins saulėtas dienas ir kitas gražias gyvenimo akimirkas.
 
  • Apsilankyti baseine! Dar viena smagi veikla blogu oru – plaukiojimas baseine. Kai šlapia lauke, tad kodėl neapsilankyti ten, kur taip pat yra šlapia. Greičiausiai baseine, kai oras lauke labai blogas, bus mažiau, todėl bus galima atsipalaiduoti ir ramiai paplaukioti.
 
  • Aplankyti bent vieną muziejų! Viena iš smagių veiklų, kurią suaugę žmonės dažnai pamiršta, tai muziejų lankymas. Muziejuje ar galerijoje daugiau sužinosite apie kultūrą, istoriją. Be to, ten bus šilta, greičiausiai netoliese bus kavinė, kur bus galima po to prie kavos puodelio ir deserto aptarti įspūdžius.
 
  • Pagaliau susitvarkyti namus! Ne tik pavasarį galima daryti generalinę tvarką. Kada jei ne tada, kai oras blogas, rasti pakankamai laiko namų gražinimui. Per dieną galima viską sutvarkyti nuo virtuvės iki miegamojo, o jeigu tai darysite kartu su antrąja puse, tai dar dirbdami namų ruošų darbus, galėsite iki soties pabendrauti!
 
  • Dėlioti dėlionę! Lietinga diena – puiki proga užsiimti veikla, kuriai paprastai nerandate laiko. Vienas geriausiai vaikus ir suaugusiuosius užimančių užsiėmimų – tai dėlionės su daugybe detalių. Be to, įrodyta, kad tokie galvosūkiai lavina smegenis ir padeda ilgai išsaugoti aštrų protą. Dėlionių dėliojimas – tai veikla, kuri padeda atnaujinti artimųjų ryšį.
 
  • Surengti kompiuterinių žaidimų maratoną! Pažiūrėkite, kam pavyks laimėti. Žaidimus pasirinkti tokius, kurie patiktų visiems.
 
  • Tiesiog tingiai mėgautis laisva diena ar vakaru! Nebūtina visada kažką ypatingo veikti namie, kai oras blogas. Galbūt viskas, ko norite labiausiai šią akimirką, tai šiek tiek patinginiauti. Pavyzdžiui, paskaityti įdomią knygą, pažiūrėti televizorių, pagulėti aromatinėje putų vonioje, pabendrauti vieniems su kitais ir pan.
 
  • Išeiti į lauką ir sušlapti lietuje! Na ir kas, kad lyja? Sakoma, kad nėra blogo, tik netinkama apranga. Visada galima apsirengti šiltai, apsivilti lietpaltį, užsidėti kepurę, apsiauti botus ir pasiėmus lietsargį išeiti trumpam pasivaikščioti. Šiek tiek lietaus dar nieko nenužudė. Grįžus namo bus galima pasilepinti karšta vonia ir pratęsti šildymąsi dviese lovoje…