Šį vakarą legendinio LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyviai dovanos ne vieną nuotaikingą ir originalų pasirodymą „Transporto priemonių“ tema. Visgi Vaidos Genytės ir Jono Kalėdos daina gerokai išsiskirs iš visų kitų – pora pasirinko dainuoti tremtinių dainą „Auksinės vasaros“, kurioje minima transporto priemonė – tai traukinys, vežęs Lietuvos į tremtį.

 

Genyte 1

 

„Mano mamos šeimos vos neištrėmė, tik senelio apsukrumo dėka įvyko stebuklas. Jis sugebėjo tinkamu laiku pasislėpti, ir, ačiū Dievui, jų neišvežė. Mano senelis šią dainą dainuodavo kaskart, kai nuvažiuodavom į kaimą – ši daina jam reiškė gyvenimą“, – pasakodama šią jautrią šeimos istoriją, V. Genytė negalėjo sutramdyti ašarų.

 

Genyte 2

 

Tiesa, jos partneris J. Kalėda kiek nerimavo dėl to, kaip į tokį dainos pasirinkimą pažiūrės komisija. „Jeigu jie to nesupras, pasiūlysiu visiems sugrįžti į trečią klasę“, – daug negalvojusi atsakė V. Genytė.

 

Genyte 3

 

Vis dėlto J. Kalėdos baimės pasitvirtino – komisija į dainos pasirinkimą ir atlikimą sureagavo skeptiškai. „Man buvo skaudu į tai žiūrėti. Kažkaip net nesinori kritikuoti, nes taip gali įžeisti ir visos tautos atmintį“, – sutriko net žodžio kišenėje neieškantis Giedrius Drukteinis. Nors kiti du komisijos nariai – Stano ir Eugenijus Skerstonas – pripažino patys esantys iš tremtinių šeimų, jie taip pat nerado daug pagyrų V. Genytei ir J. Kalėdai.

 

Neaukštą komisijos įvertinimą porai gali atsverti nebent aktyvus žiūrovų balsavimas – paskutinėse laidose V. Genytė ir J. Kalėda nusirito į rezultatų lentelės apačią. Ar žiūrovus palies jautrus poros pasirodymas ir tremtinių daina? Žiūrėkite ir balsuokite jau šiandien, 19.30, tik per LNK!