Sekmadienio vakarą LNK eteryje nugriaudėjo pirmasis legendinio muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ pusfinalis. Jau kitą sekmadienį paaiškės keturi duetai, kurie susikaus didžiajame projekto finale ir varžysis ne tik dėl Auksinio dueto titulo, bet ir dėl 10 tūkst. eurų prizo.

 

Žvaigždžių duetai

 

Pusfinalio metu žiūrovai balsavo itin aktyviai – daugiau kaip 11 tūkst. kartų. Artėjant didžiajam finalui, projekto lyderiai nesikeičia – pirmąją vietą galutinėje lentelėje vis dar užima aktorius Simonas Storpirštis ir Liepa Norkevičienė. Tiesa, pusfinalio metu žiūrovai šiam duetui skyrė antrą vietą ir 2215 balsų.

 

Žvaigždžių duetai

 

Kiek netikėtai daugiausiai žiūrovų palaikymo sekmadienį sulaukė Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas – beveik 2900 skambučių. Visgi prasti praėjusių laidų rezultatai duetą vis dar laiko priešpaskutinėje galutinės lentelės vietoje.

 

Žvaigždžių duetai

 

Mažiausiai žiūrovų balsų ir vėl sulaukė Natalija Bunkė ir aktorius Martynas Vaidotas, kurie jau ne kartą balansavo ant iškritimo ribos. Duetas jau kelios savaitės iš eilės laikosi ir paskutinėje galutinės lentelės vietoje. Priešpaskutinę poziciją sekmadienį užėmė vienais iš projekto favoritų laikomas duetas – Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvik, tačiau ankstesnių laidų dėka duetas galutinėje lentelėje yra treti.

 

Jau kitą sekmadienį su projektu turės atsisveikinti iš karto du duetai. Kelias paskutines savaites iš eilės rezultatų lentelės dugno neapleidžia dvi poros – N. Bunkė bei M. Vaidotas ir I. Stonkuvienė bei D. Čižauskas. Ar būtent šios poros ir atsisveikins su „Žvaigždžių duetais“ likus vos vienam žingsniui iki superfinalo ir iki pergalės? Visi atsakymai ir nepamirštami pasirodymai – jau kitą sekmadienį, 19:30, tik per LNK!

 

Nuotr. – TV Play