Trečiadienio „TV pagalbos“ studijoje pasirodys trys vedėjai – nauju amplua debiutuojanti Gerda Žemaitė, Edgaras Navickas bei Andrius Kaluginas.

 

2 (Small)

   

Į studiją atvykęs Justinas atviras – jis nori būti su savo moterimi, tačiau negali. O viskas todėl, kad ją it prievaizdas saugo mama. „Mes net skirtinguose miestuose gyvenam, nors neseniai vaikučio susilaukėm. Aš noriu su jais gyventi, tačiau visi mums kiša pagalius į ratus“, – sakė Justinas.

 

5 (Small)

 

Viltį praradęs vyras papasakojo, kad su Airida susipažino prieš dvejus metus. „Ji buvo iš Tauragės rajono, netrukus atsikraustė pas mane į Vilnių. Gyvenome abu pas mano mamą ir Airida pastojo“, – sakė jis.

 

Poros gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Ne kartą pykęsi ir taikęsi, jie visgi nutarė, kad galbūt vaikelis padės sulipdyti šeimą. „Labai džiaugiausi, kai Airidai atėjo laikas gimdyti. Nuvažiavai pasveikinti į gimdymo namus. Mano klaida, kad ten nuėjau girtas, susikivirčijau su apsauginiu ir buvau išmestas“, – skundėsi Justinas.

 

Dėl įvykusio konflikto Airida į namus Vilniuje negrįžo. Su naujagimiu ji atsidūrė Tauragės krizių centre.

 

„Kas per vyras, jei nesugebėjo susitvardyti. Nesugebėjo pasirūpinti, kad žmona su vaikeliu turėtų normalius namus. Išvis jis su mano dukra prabendravo dvejus metus, o aš jį matau pirmą kartą čia, jūsų studijoje“, – piktinosi Airidos mama Rasa.

 

Pamatęs į studiją įeinančią Airidą, Justinas netramdė ašarų. „Mano vienintelis tikslas – susigrąžinti ją ir mūsų vaikelį. Noriu, kad jie važiuotų į Vilnių. Aš susiradau darbą, gausiu algą ir bus pinigų šeimai. Jau pasirūpinau, kad namuose būtų ir kūdikio lovelė, ir visi kiti reikalingi jam daiktai. Dabar reikia tik Airidos apsisprendimo“, – sakė Justinas.

 

Tačiau Airida nebuvo linkusi taip lengvai patikėti mylimojo pažadais. „Jis ne kartą prieš mane pakėlė ranką, ne kartą mane skriaudė. Netikiu, kad su juo galima kurti normalius santykius“, – rėžė Airida.

 

Tarp mylimųjų įsiplieskus konfliktui, į pagalbą atskubėjo ir Justino mama Gaivutė. „Justinas keičiasi, jis nori šeimos, auginti vaikelį. Airida jam turėtų suteikti dar vieną šansą“, – tikino Gaivutė.

 

„Labai kebli situacija – du jauni žmonės, susilaukę vaikelio, bet priversti gyventi skirtinguose Lietuvos pusėse. Dabar tik nuo Airidos priklauso, kurį miestą ji pasirinks – Tauragę, kur gyvena jos mama, ar Vilnių, kur jos laukia vaikelio tėvas ir gyvenimo draugas“, – sakė laidos vedėja Gerda Žemaitė. Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.