Astrologai teigia, kad egzistuoja 12 psichologinių tipų, kuriuos nusako Zodiako ženklai. Tipiški šių ženklų atstovai nevienodai reaguoja į išorinį pasaulį. Apie tai, kurie Zodiako ženklai ilgiau išlieka jaunatviški, o kurie greičiau sensta, pasakoja astrologė Lilija Banaitienė.

 

astrologes skiltis

Gimę po Avino zodiako ženklu žmonės dažniausiai darbštūs ir energingi, jaunatviški, kupini optimizmo ir entuziazmo, dirba su užsidegimu, jeigu tik darbas jam įdomus. Pamėgę savo veiklą jie gali padaryti gerokai daugiau nei visi kiti. Šio Zodiako ženklo atstovai visada išlieka jaunatviški ir veržlūs, atviri ir patikimi.

 

Jautis - praktiškas, įžvalgus, puikiai jaučia spalvas. Nei vienas zodiako ženklas negali prilygti jaučiui siekiant užsibrėžtų tikslų savo ištvermės ir kantrybės sąskaita. Jaučiai visa tai pasiekia savo kantrybės sąskaita. Būtent šis ženklas stokoja jaunatviško veržlumo jau iš mažens jie linkę viską pasverti. Jie neskraido padebesiais , linkę viską paskaičiuoti, jaunatviškas veržlumas jiems nesuprantamas, jie linkę viską paskaičiuoti, atsargiai žiūri į optimistus. Vidumi jie visada brandūs.

 

Dvyniai – labai smalsūs, viskuo besidomintys, puikiai bendraujantys ir labai imlūs kalboms, todėl niekas jiems neprilygsta. Kalbant apie oratorinius sugebėjimus, pasirodymus viešumoje, šio Zodiako ženklo atstovai puikiai moka derėtis. Jie sąmojingi, žavūs ir amžinai jauni. Be to, puikiai randa bendrą kalbą su jaunimu, nesvarbu kokio amžiaus jie būtų.

 

Vėžys – vienas iš emocingiausių Zodiako ženklų todėl jų nuotaikų svyravimai labai veikia aplinkinius. Tačiau jei ištinka bėda jis visada kitus paguos ir užjaus. Jiems svarbiausia šeima, todėl sukūrę jie panirsta į šeimos rūpesčius, ateityje rūpinasi vaikais ir anūkais. Tad gyvena pagal metus savo vidumi tiek ir išore.

 

Liūtas pasižymi entuziastingumu ir tuo užkrečia aplinkinius. Šio Zodiako ženklo atstovai puikūs organizatoriai, nuolat apsupti žmonių, tačiau net ir paskendę darbų sūkuryje randa laiko visiems. Jie mėgsta vakarėlius, įvairias šventes. Be to, Liūtai seka madą, dažnai įsivelia į meilės romanus, užmiršę savo amžių, todėl juos galima sutikti su gerokai jaunesniais arba vyresniais partneriais.

 

Mergelės labai pareigingos ir kruopščios, o dėl savo darbštumo ir kantrumo labai mėgstamos. Savo jaunatvišką išvaizdą išsaugo visą gyvenimą. Bendraudamos su žmonėmis išlieka santūrios, nekrenta į akis ir laikosi savo gyvenimiškų taisyklių. Tai, ko išmoko bėgant metams, sunkiai atsikrato.

 

Svarstyklės – jaunatviškos išlieka visą gyvenimą, todėl yra mėgstamos daugelio. Šio Zodiako ženklo atstovai turi puikų humoro jausmą, mėgsta kompanijas. Su Svarstyklėmis ypač lengva bendrauti įvairaus amžiaus žmonėms, šalia jų visi jaučiasi laisvi ir nevaržomi. Būtent šis jų lengvumas išlieka visą gyvenimą.

 

Skorpionas - pats paslaptingiausias Zodiako ženklas. Tai galima pastebėti nuo pat jaunystės. Šio Zodiako ženklo atstovai puikiai jaučia, kur pinigai, ir stengiasi juos uždirbti. Be to, sunkiai prisileidžia žmones, todėl jaunatviškas veržlumas ir optimizmas jiems sunkiai suprantami. Jie atsargiai vertina pasiūlymus nerūpestingai praleisti laiką ir renkasi tai, kas jiems suteiks apčiuopiamos naudos.

 

Šaulys puikiai orientuojasi erdvėje. Šio Zodiako ženklo atstovai labai komunikabilūs, veržlūs, optimistai. Šie bruožai juos lydi visą gyvenimą ir padeda jiems rasti daug bendraminčių, su kuriais neskaičiuodami valandų leidžia laiką. Jie yra jaunatviški tiek vidumi, tiek išore ir tokie išlieka visą gyvenimą.

 

Ožiaragių gyvenimas su amžiumi gerėja, todėl jų jaunatviškumas pasireiškia antroje gyvenimo pusėje, net ir jų išvaizda tai atspindi. Sulaukę 42 metų jie atrodo daug jaunesni už savo bendraamžius. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai dažnai sugalvoja mokytis, kas kitiems neįdomu ir puikiai randa bendrą kalbą su jaunimu.

 

Vandenis turi polinkį į geometriją. Jie labai išradingi, išsiskiria nestandartiniu požiūriu į gyvenimą, todėl jų gyvenimu susidomi daug žmonių. Šio Zodiako ženklo atstovų idėjos dažnai lenkia laiką, jų poelgiai dažnai neprognozuojami. Jie ilgai išlieka jaunatviški, nes jau gimę gyvena kitame laike.

 

Žuvys gyvena savu tik joms suvokiamu ritmu, kuris priklauso nuo nuotaikos. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovų nuotaika dažnai keičiasi. Tai menininko ženklas, traukiantis įvairaus amžiaus atstovus. Žuvys gyvena savo laiku ir laiką dažniausiai leidžia su savo amžiaus žmonėmis. Jos nesistengia keistis ir priverstinai atrodyti bei jaustis jaunesnėmis ar vyresnėmis.