Nė viena moteris nėra apsaugota nuo partnerio, kuris gali panaudoti fizinį ar psichologinį smurtą, Kai kurios iš jų monstrą paliks ir nuo pagrindų susikurs naują gyvenimą. Kitoms gi sunku tai net įsivaizduoti. Pažvelkime į tai, kokie Zodiako ženklai greičiausiai pateks į toksinių santykių pinkles.

 

santykiai

Žemės ir Vandens ženklai labiausiai linkę turėti turėti toksiškus partnerius. Prie rutinos įpratę Jautis, Mergelė ir Ožiaragis sutinka su daug kuo, yra pasirengę paaukoti net savo orumą, kad tik neišeitų iš savo „komforto” zonos. Jiems itin svarbu išsaugoti savo turtą, įpročius ir dabartinį gyvenimo būdą. Partneris jiems yra pagrindinė viso to dalis. Vandens stichijos ženklai mieliau tiki gražiais žodžiais, nei susidoroja su žiauria tiesa. Emocionalūs Vėžiai ir Žuvys turi genuose užkoduotą atsidavimą, todėl dėl meilės viską atleidžia. Kita vertus, Skorpionai turi keistą silpnybę blogiukams. Jie tiki, kad blogi berniukai myli karščiausiai.

 

Žemės ženklai

 

Jautis per daug vertina tai, ką turi, ir negali nutraukti toksinių santykių. Jis nesiskirs, net jei partneris su juo elgsis blogai. Diena iš dienos užmerks akis prieš vis bjauresnius dalykus, toleruos vis didesnį išnaudojimą. Kantrybė ir stora oda leidžia Jaučiui daug ištverti. Tačiau vilkindamas sprendimą išeiti, nes „nieko tokio nenutiko”, jis praleidžia akimirką, kai gali išsilaisvinti. Gimusieji po Jaučio ženklu net nepastebi, kad šie santykiai nebesveiki. Jiems atrodo, kad taip buvo visada ir nieko negalima pakeisti.

 

Mergelė mieliau pasitaiso, nei atsisako smurtaujančio partnerio. Užuot nutraukusi, ji nusprendžia padirbėti su santykiais. Tai, žinoma, gali padėti palaikyti sveikus santykius, su smurtautoju ji pasmerkta nesėkmei. Nes stengiasi tik viena pusė ir tai yra ji. Antra pusė daugiausiai simuliuoja – apsimeta, kad nori keistis, bet nieko nedaro. Nesant pasikeitimų, Mergelė didina pastangas ir nepasiduoda, ypač kai turi planą ir jaučia misiją. Ji laiko šventa pareiga likti su vyru, už kurio ištekėjo, nes „turi prisiimti savo sprendimų pasekmes”, bet argi tai teisinga?

 

Ožiaragis taisyklėms neprieštarauja. Toksiškas vyras pasinaudos šia Ožiaragio ženklo atstovės savybe ir įves namuose daugybę taisyklių. Ji kenčia, bet yra per daug ambicinga ir užsispyrusi, kad tai pripažintų, net sau, jau nekalbant apie kitus. Taigi, ji pabėga į darbą, kur išsikrauna ant pavaldinių, jei yra vadovė, o namie leidžia vadovauti vyrui. Neprieštaraudama išpildo kiekvieną jo norą, priima nepagrįstą kritiką, nes vadovas, t. y. vyras, visada teisus.

 

Vandens ženklai

 

Vėžys vengia pokyčių net toksiškuose santykiuose, nes bijo rizikos. Užgniaužta moteris negalvos apie skyrybas. Jos šeima jai niekada to neatleis! Susitikdama su šeima ir draugais šio ženklo atstovė užsideda laimingo žmogaus kaukę. Be to, ir jos partneris tada tampa tikrai žavus. Štai kodėl taip sunku jai padėti. Ji tiki, kad vien todėl, kad jis dar yra su ja, reiškia, kad ji jam rūpi. Ji dėl jo dažnai verkia? Galbūt iš tikrųjų yra pernelyg jautri isterikė ir tai buvo ne tai, ką ji manė!

 

Žuvys pabėga į svajonių pasaulį. Todėl yra linkusios idealizuoti partnerį. Net jei intuicija ją perspėja, įsimylėjusios Žuvys ignoruoja ir sumenkina visus signalus. Šiaip ar taip ji tiki, kad blogiukas su ja pasikeis. Didžiausią neteisybę ji atleis, jei septyniasdešimt penktąjį kartą jis atsiprašys, nupirks gėlių ir patikins, kad myli. Ir net pati ji pasiruošusi atsiprašyti. Jis tiek daug daro dėl jos… Ir, be to, matyt, tai jos karma…

 

Skorpionas žino, su kuo turi reikalų, bet tai jam nėra priežastis išsiskirti. Šio ženklo atstovai neretai patenka į savo norų ir emocijų pinkles. Vyras gali būti didžiausias šunsnukis, bet kol su juo patirs geresnius orgazmus nei su kuo nors kitu, ji neatsisakys nė vieno. Sukandusi dantis ji ištvers bet ką, jei tik tai atsipirks lovoje. Pavydas ją veda iš proto, todėl jis nuolat laiko ją nežinioje ir flirtuoja, kad ji nesivaldytų ir liktų su juo.
 
Kiti ženklai yra mažiau linkę įklimpti į toksinius santykius, nors jie turėtų būti atsargūs, nes jie nėra visiškai saugūs. Ugnies ženklus (Aviną, Liūtą ir Šaulį) saugo drąsa ir optimizmas, leidžiantys pasitraukti, šokti į nežinią, o ne kabintis į smurtautojus. Savo ruožtu oro ženklus (Dvynius, Svarstykles ir Vandenius) gina racionalus protas, atstumas ir su jais samprotauti mėgstantys draugai.