Atsinaujinęs, gerbėjų pamiltas serialas „Naisių vasara. Sugrįžimas“ nepaliauja stebinti. Socialiai atsakingos televizijos TV3 serialo talismanu tapo negalią turinčių žmonių rankomis kurtas žaislas – zuikis. Iki vakar, pirmadienį, 19.30 val. įvykusios premjeros, ištisą mėnesį po įvairius Lietuvos kampelius ir užsienio šalis keliavęs zuikis pagaliau grįžo į Naisius – tiesiai į filmavimo aikštelę.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_fotosesija_FOTOGENIJAI

 

Serialo premjera prie ekranų pritraukė įspūdingą žiūrovų auditoriją. Pirmąją seriją stebėjo net 23,5 proc. visos žiūrovų auditorijos, kai artimiausio konkurento tuo laiku rodytą programą – dvigubai mažiau, vos 9,7 proc.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Naisiu_zuikis_Graikija

 

Kur keliauja Naisių talismanas galima pamatyti TV3 televizijos paskyrose socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“. Žaislas pabuvojo ne tik Lietuvoje, bet ir Rumunijoje, Portugalijoje, Graikijoje, šventė Jonines lietuviškuose lubinų laukuose, slėpėsi nuo lietaus, valgė ledus. Smagia akcija serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ kūrybinė komanda kvietė nepraleisti premjeros. Negana to, šis žaislas neša ir svarbią socialinę žinutę.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Naisiu_zuikis_Lietuva

 

Išskirtinio dizaino, rankų darbo žaislas gaminamas neįgaliųjų socialinės įmonės „Socialinis institutas“. Vienas pagrindinių įmonės tikslų – integruoti neįgaliuosius į darbo rinką. Instituto vadybininkė Gintarė Runčaitė džiaugėsi, kad jų kuriami žaislai buvo pastebėti ir atsidūrė televizijoje: „Mums labai smagu, kad pati televizija susirado mūsų zuikį ir jis jums patiko, o mes likome pastebėti. Visus žaisliukus siuvame rankomis, buitinėmis siuvimo mašinomis. Į juos įdėta tikrai daug meilės.“

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Naisiu_zuikis_Portugalija

 

„Pas mus dirbantys žmonės beveik visi yra neįgalieji. Šiuos žaislus kuria ir siuva fizinę negalią turintys žmonės. Mes turime dizainerę, kuri sukuria žaislų dizainą, o tuomet mes savo siuvėjams išvežiojame medžiagas, priemones, o po to jau pasiimame pasiūtus žaisliukus. Žaisliukus siuvantys ir fizinę negalią turintys žmones pas mus dirba tiesiai iš savo namų. Tai jiems labai patogu“, – pasakoja G. Runčaitė.

 

TV3_Naisiu_vasara_sugrizimas_Naisiu_zuikis_Rumunija

 

Serialo kūrybinė komanda kviečia TV3 žiūrovus „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrėti akylai, nes net keliolikoje serijų įsiamžino ir pats Naisių zuikis. TV3 televizijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ vyks žaidimas, kviečiantis ieškoti seriale pasislėpusio zuikio. Laimėtojų lauks prizai. „Jį pastebėti bus tikrai nelengva, tačiau mes tikime, kad žiūrovams pavyks rasti talismaną“, – viliasi serialo prodiuserė Aušra Vaitkevičiemė.

 

Be pozityvumo ir jautraus santykio su gamta, TV3 vasaros sezone sužibėsiančiame seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ istorija žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šiol intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus. Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių – Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.

 

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!