Šį vakarą LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ Goda Alijeva ir kitos žinomos moterys pasakos, ką joms teko iškęsti norint atsikratyti priaugtų kilogramų. Daug kas nežinojo, kad nėštumo metu G. Alijeva buvo priaugusi net 30 kilogramų, nes besilaukdama vaikelio valgė viską.

 

KK2 penktadienis

 

„Nėštumo metu savęs nevaržiau. Nežinau, ar čia hormonai sutrikę, ar kas, bet labai norėjau valgyti. Traukė viskas – nuo saldainių iki lašinių ir česnakų“, – sakė G. Alijeva.

 

Gražuolė laidoje pasakos, kad po gimdymo, nors ir buvo sunku, teko grįžti prie įprasto mitybos režimo.

 

„Prieš gimdymą gydytoja sakė, kad jeigu taip ir toliau, teks sudaryti dietą. Pagimdžius svoris po truputį pradėjo kristi. Žinoma, valgymo įpročius reikėjo sugrąžinti, tai yra valgyti tai, ką valgydavau prieš gimdymą, ir tas svoris po truputį pradėjo kristi“, – laidoje kalbės G. Alijeva.

 

KK2 penktadienis

 

Dainininkė pasakos, kad atsikratyti priaugto svorio jai truko daugiau kaip pusę metų.

 

„Didžiosios dalies svorio atsikračiau per pusmetį, bet dar 3 – 4 mėnesius laikėsi papildomi penki kilogramai. Tada susiėmiau, atsisakiau tokių produktų kaip duona ir bulvės. Dažniausiai su mėsa ar žuvimi valgydavau tik salotas“, – apie svorio metimą laidoje pasakos G. Alijeva.

 

Kita laidos dalyvė, merginų grupės „4 Roses“ narė Dileta Meškaitė – Kisielienė prisimins savo gyvenimą Airijoje bei tuo metu atsiradusias problemas su viršsvoriu.

 

„Maksimumas buvo 73 kilogramai. O tai atsirado todėl, nes gyvenau Airijoje ir pasikeitė maistas. Nors nerijau mėsainių, bet kilogramai lipte lipo. Pradžioje nejaučiau, bet kai reikėjo važiuoti atostogų į Lietuvą, nebegalėjau apsivilkti savo džinsų. Anksčiau buvau lieknutė ir svėriau penkiasdešimt kelis kilogramus“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos D. Meškauskaitė.

 

Dileta kalbės, kad per mėnesį sugebėjo atsikratyti priaugto svorio, tačiau pridūrė, kad tai darė pačiu blogiausiu būdu – nieko nevalgydama.

 

„Aš nevalgiau. Tam, kad tėvai nesuprastų, kad aš nevalgau ir lieknėju, pavalgydavau ir eidavau išsivemti“, – pasakojo D. Meškauskaitė.

 

Laidoje taip pat dalyvaus studentas Mantas Aleksa, kuris per pusantrų metų sugebėjo atsikratyti net 65 kilogramų. Vaikinas pasakos, kad buvo laikas, kada jis dėl savo svorio net nesugebėdavo atsisukti butelio kamštelio.

 

Visą laidą „KK2 penktadienis“ žiūrėkite šįvakar 19 val. 30 min. per LNK.