Atėjus žiemai ir vis labiau spaudžiant šalčiui ne retas imasi labiau rūpintis savo oda. Nekokybiški kremai ir kosmetika, nesveikas maistas, per mažas kiekis išgeriamo vandens – visa tai atsispindi ir mūsų išvaizdoje. Odos priežiūra itin svarbi ir televizijos aktorėms, kurias kasdien iš arti stebi tūkstančiai žiūrovų. Humoro ir nuotykių nestokojančio TV3 serialo „Bruto ir Neto 3“ aktorės Karina Stungytė ir Ugnė Žirgulė tikina, kad svarbiausia – patikrintos ir natūralios kosmetikos priemonės bei atsakinga odos higiena.

 

Nuotr.-kūrybinės-komandos_1 (Small) Nuotr.-kūrybinės-komandos_2 (Small) Nuotr.-kūrybinės-komandos_4 (Small) Nuotr.-kūrybinės-komandos_5 (Small)

 

Seriale hipsterės verslininkės vaidmenį atliekanti K. Stungytė pasakojo, kad su veido problemomis susidurti tenka dažnai. „Yra labai sudėtinga išlaikyti veido odą sveiką ir tai ne visada pavyksta, nes grimas, naudojamas televizijoje yra tikrai kitoks, nei kasdieniam naudojimui, todėl oda išsausėja, būna išberta, pavargusi, papilkėjusi“, – tikino aktorė.

 

Nuotr.-kūrybinės-komandos_9 (Small) Nuotr.-kūrybinės-komandos_11 (Small) Nuotr.-kūrybinės-komandos_12 (Small)

 

Tačiau naujojo serialo sezono filmavimo aikštelėje K. Stungytę nustebino anksčiau nematyti kosmetikos produktai. „Bruto ir Neto 3“ aktoriai grimuojami su natūraliomis „Sensilis“ kosmetikos priemonėmis, kurios aktorę išties sužavėjo.

 

Nuotr.-kūrybinės-komandos_13 (Small) Nuotr.-kūrybinės-komandos_14 (Small) Stop-kadras_1 (Small) Stop-kadras_2 (Small)

 

„Iš tikrųjų buvau labai patenkinta rezultatu ir netgi pati įsigijau kelis šios kosmetikos produktus. Retas atvejis, kuomet kosmetika per filmavimą taip puikiai tinka mano odai ir yra natūrali, kas svarbiausia man. Ji visiškai nekenkia, nežaloja, o kaip tik tausoja ir saugo odą. Tai buvo didžiulis atradimas man“, – susižavėjimo neslėpė aktorė.

 

Stop-kadras_3 (Small) Stop-kadras_4 (Small)

 

Visuomet žavi K. Stungytė taip pat sutiko atskleisti savo tobulos odos paslaptį. „Prižiūrėti odą yra labai svarbu, o aš tai darau reguliariai. Svarbiausias dalykas man yra veido valymas, kuris turi būti atliktas kas mėnesį ir, aišku, visada nusivalyti makiažą po filmavimo – tai du pagrindiniai dalykai, kuriais aš vadovaujuosi“, – tikino K. Stungytė.

 

Nuotr.-kūrybinės-komandos_7 (Small) Nuotr.-kūrybinės-komandos_8 (Small)

 

Ne ką mažiau žavinga aktorė U. Žirgulė taip pat pritarė, kad norint turėti sveiką odą, jos priežiūra – visai paprasta. „Svarbiausia labai gerai nusivalyti grimą kiekvieną kartą po filmavimų, kad oda būtų švari“, – savo auksine taisykle pasidalino aktorė.

 

Nuotr.-kūrybinės-komandos_10 (Small)

 

Filmavime naudota kosmetika ji irgi buvo labai nustebinta. „Likau labai patenkinta, kad taip gražiai dengiasi ir taip ilgai laikosi“, – tikino aktorė.

 

U. Žirgulė pridūrė, kad jai renkantis kosmetiką labai svarbu natūralumas. „Man svarbu, kad kosmetika būtų nesunki ir gerai dengtųsi, tai pat, kad kuo natūralesnė būtų ir neturėtų parabenų“, – sakė aktorė.

 

Serialo „Bruto ir Neto 3” grimo meistrė Reda pasakojo, kad nors su šia kosmetika dirbo pirmą kartą, liko nustebinta jos kokybe. „Man labai patiko ši kosmetika, aš ją išsibandžiau, labai greitai pripratau, atitaikiau visiems aktoriams“, – pasakojo vizažistė.

 

Ji pripažįsta, jog ši kosmetika puikiai tinka ir kasdieniam naudojimui, nes pasirinkimas labai platus, tad kiekviena moteris ras tai, ko jai reikia.

 

Kalbėdama apie sveiką veido odą, grimo meistrė pabrėžia svarbų dalyką. „Svarbiausia suprasti savo odą, ją pažinoti, suprasti ko jai reikia ir tinkamai atsirinkti. Svarbu ir veido paruošimas – kremai, drėkinimas, šveitimas. Pirmiausia reikia prižiūrėti savo odą, o po to tinkamai atsirinkti savo odos tipui tinkančias priemones“, – sakė grimerė.

 

Panašu, kad į „Bruto ir Neto 3“ filmavimo aikštelę Kalėdos šiais metais iš ties atėjo kiek anksčiau. Abi aktorės buvo apdovanotos ir galėjo išsirinkti savo pamiltos kosmetikos internetinėje parduotuvėje tiesioggrazi.lt.

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms, abi „Bruto ir Neto 3” aktorės atskleidė, kad grožio priemonės yra viena pagrindinių dovanų, atsirandančių po eglute. „Draugėms dovanoju tik kosmetiką“, – juokėsi K. Stungytė.

 

„Aš pati labai mėgstu grožio priemones gauti dovanų, todėl ir pati dovanoju ir vyrui, ir mamai“, – sakė U. Žirgulė.

 

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, V. Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

 

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3.

 

Nuotr. kūrybinės komandos