„X Faktoriaus“ teisėjai Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas ir Justė Arlauskaitė-Jazzu, „TV Pagalbos“ gelbėtojai Gerda Stiklickienė, Arnas Švilpauskas ir Rūta Lazauskienė, realybės šou „Tėtis namuose“ vedėjas Vitalijus Cololo, serialo „Rezidentai“ aktoriai Ramūnas Rudokas ir Justina Žiogaitė, laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė, TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija, TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva, serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Džiugas Siaurusaitis, laidos „Padėkime augti“ vedėja Laura Imbrasienė ir daugelis kitų susibūrė kilniai akcijai.

 

TV3_Papuoskime_Lietuva_FOTO_Organizatoriu_2

 

Žiūrimiausia, socialiai atsakinga televizija TV3 organizuoja visuotinę iniciatyvą „Papuoškime Lietuvą“ ir su eterio veidais priešakyje kviečia visus prisijungti kartu puošiant miestų ir miestelių aikštes, bendruomenių susibūrimo vietas, kiemus, biurus ar namus.

 

TV3_Papuoskime_Lietuva_FOTO_Ruslano_Kondratjevo_3

 

Žiūrovų mylimi žinomi žmonės įsiamžino specialiame „Papuoškime Lietuvą“ klipe, kuris jau netrukus pasirodys TV3 eteryje. „Žiūrovai išvys, kaip ryškiausios TV3 eterio žvaigždės kartu su Lietuvos žmonėmis prisijungia prie naujos šventinės iniciatyvos „Papuoškime Lietuvą“. Žvaigždės įamžintos puošiant įvairiausius šalies kampelius, nuo namų iki biurų, nuo miesto aikščių iki bendruomenių susibūrimo vietų ar net tikrų tikriausio traukinio“, – detales atskleidžia šventinio klipo režisierius Mindaugas Rainys.

 

TV3_Papuoskime_Lietuva_FOTO_Ruslano_Kondratjevo_5

 

Jis prasitaria, kad bene rimčiausias iššūkis filmavime atiteko Dž. Siaurusaičiui. „Bet juk kristi nuo kopėčių ir nė kiek neužsigauti moka tik tikras aktorius“, – intriguoja M. Rainys. Pasak jo, buvo įdomu stebėti ir Marijono su Samu reakciją, kai filmavimo aikštelėje žinomiems vyrams teko suvaldyti visą tuziną muzikos studijos „Džimba“ mergaičių. „Na, o Gerdai iš „TV Pagalbos“, kartu su būriu žmonių, teko suspėti laiku papuošti traukinį perone, kol šis nepajudėjo pagal savo įprastą maršrutą ir grafiką“, – tęsia klipo režisierius.

 

TV3_Papuoskime_Lietuva_FOTO_Ruslano_Kondratjevo_10

 

Šventiniai filmavimai vyko net penkiose skirtingose vietose: sostinės „Bernardinų sode“, traukinių stotyje, milžiniškoje studijoje, TV3 biure ir net paties Mindaugo namuose. „Tai – įrodymas, kad iniciatyva „Papuoškime Lietuvą“ neturi ribų“, – sako M. Rainys.

 

TV3_Papuoskime_Lietuva_FOTO_Ruslano_Kondratjevo_11

 

Suburti tiek daug televizijos eterio žvaigždžių – nėra paprasta. Dėl skirtingų grafikų, veiklų ir užimtumo, kai kurios klipo scenos buvo filmuojamos vėlyvu paros metu, o kai kuriems teko ištverti rudeninio šalčio ir vėjo išbandymus. „Supratau, kad televizijos veidus prisikviesti naktį – kur kas lengviau, nei dieną. Juk neveltui sakoma, kad televizijos žmonės dirba tada, kai visi kiti ilsisi“, – šypsosi M. Rainys.

 

Iniciatyva „Papuoškime Lietuvą“ kviečia puošti kiekvieną šalies kampelį ir jį ne tik nufotografuoti, bet ir jame nufilmuoti savo šventinį sveikinimą, dedikuotą visiems Lietuvos gyventojams. Nuotraukas ir sveikinimo filmuką TV3 kviečia patalpinti naujienų ir pramogų portale www.tv3.lt. Laimingiausiųjų nuotraukas ir linkėjimus TV3 televizijos eteryje išvys visa Lietuva, o mylimos žvaigždės, nešinos dovanomis, atvažiuos pasveikinti.

 

Gera kartu skleisti šventinę nuotaiką ir puošti Lietuvą!