Europoje Naujuosius metus daugelis nori švęsti jaukiuose, mediniuose nameliuose kažkur kaimo glūdumoje. Tai toks populiarus pasirinkimas, kad net mados dizaineriai kalba apie stilingą, kaimišką įvaizdį. Čia karaliauja patogūs mezginiai ir nėriniai, minkšti ir šilti audiniai, vintažo detalės…

 

Nereikia manyti, kad kaimiškas stilius yra nuobodus. Laikantis tik 6 taisyklių, skirtų šventinei aprangai, galėsite susikurti išskirtinį stilių.

 

Balta – viena iš pagrindinių kaimiškojo stiliaus spalvų. Tikriausiai dėlto, kad ši spalva asocijuojasi su žiema ir sniegu. Galbūt dar ir dėlto, kad tai universali spalva – ji tinka mezginiams, kailiui, odai ar vilnai. Ši spalva aprangoje padeda sukurti išskirtinį, subtilų stilių.

 

Kaimiškam stiliui būdingi kontrastai, skirtingų medžiagų deriniai. Nereikėtų bijoti derinti šilką su grubia oda, permatomą šifoną su kailiais. Kontrastingų medžiagų deriniai sukuria įdomesnį, dinamiškesnį ir efektyvesnį stilių. Kad apranga atrodytų harmoningai, drabužius ir detales reikėtų derinti, pavyzdžiui, pagal spalvas.

 

Daugelis mano, kad žiemos švenčių kaime metu netinka vilkėti lengvą, plazdančią suknelę. Mados dizaineriai su tuo nesutinka. Jie siūlo apsivilkti lengvą tuniką ir trumpą kailinę liemenę, tampres. Toks derinys bus ir labai stilingas, ir labai jaukus.

 

Jaukioms šventėms tinkami visi rudi atspalviai: smėlio, kavos, pieninio šokolado ir kiti šviesiai rudi atspalviai. Ruda spalva suteikia ramybės, pasitikėjimo, jaukumo, atpalaiduoja.

 

Madingas kardiganas su pridėtinėmis kišenėmis, gobtuvu ir husarų stiliaus sąsagomis – būtinas vakarėlio kaime akcentas. Susegami megztiniai gali būti dekoruoti kailinėmis detalėmis ir mediniais papuošalais.

 

Jaukioms šventėms prie židinio taip pat tinka platūs megztiniai ir nertiniai: su didelėmis apykaklėmis, pūstomis rankovėmis, stambiu raštu. Pernelyg dideli drabužiai turėtų būti derinami su siaurais ir prigludusiais prie kūno.