Pirmadienio BTV „Yra kaip yra“ laidoje 20.30 val. – neeilinės istorijos apie įvairių ekstrasensais, „sielos gydytojais“, „parapsichologais“ save vadinančių asmenų apgavystes. Pagrindinė laidos istorija – apie  moterį, vardu Angelė, kuri kreipėsi į vieną netradicinės medicinos šalininką, tikėdamasi, jog šis išvaduos ją nuo nerimo ir migrenos priepuolių.

 

 

Parapsichologijos centre, kuriame lankėsi Angelė, buvo žadama pašalinti neigiamą energetinį lauką, rasti dingusius asmenis, nustatyti palankias ir nepalankias zonas… Išklausęs Angelės  bėdas, „parapsichologas“ Olegas pasakė, jog padėti gali. Tačiau „gydymas“ vyks ne parapsichologijos centre, o nuosavame bute. „Taip bus veiksmingiau“, – žadėjo „parapsichologas“…

 

Atėjusi „gydytis“ į Olego butą, Angelė išvydo viduryje kambario stovintį fotelį ir nutrintą „Kama Sutrą“. Pirmojo susitikimo metu Olegas su Angele tik kalbėjosi. Po susitikimo moteris šventai įtikėjo, jog bendrauja su išskirtinių galių turinčiu „gydytoju“. Antrasis susitikimas buvo kur kas įdomesnis: Olegas savo „pacientei“ liepė visiškai nusirengti ir sėstis į fotelį, mat tam tikri gydomieji garsai ir judesiai geriausiai veiks per odą. Pristatęs žvakių, Olegas parodė, kaip reikia daryti gydomuosius judesius: švelniai ranka braukyti.. .sau tarp kojų. Kol Angelė vykdė Olego nurodymus, vyras atsisegęs kelnes taip pat darė „gydomuosius judesius“… Trečiojo susitikimo metu, Olegas savo „pacientę“ gydė …tiesiogiai… „Kosminę energiją“ Angelei pumpavo tiesiai į čakrą. Ar Angelė po tokio gydymo seanso „pasveiko“?  Apie tai jau šį pirmadienio vakarą BTV laidoje „Yra kaip yra“.

 

Laidoje dalyvavo įvairius netradicinius „gydymo“ būdus propaguojantys asmenys. „Dieviškasis kosmetologas“, „naujųjų laikų gydovas“, ekstrasensai ir kiti. Kaip atskirti tikrąjį specialistą nuo apsišaukėlio? Kas rašoma „būrėjo kodekse“?

 

Kuo baigėsi Angelės bei kitų su netradiciniais gydymo būdais susidūrusių asmenų gydymo seansai, BTV „Yra kaip yra“ su Asta Stašaityte – Masalskiene kalbės šį pirmadienio vakarą 20.30 val.