Jau sekmadienį prie televizorių ekranų pakvies populiariausias muzikinis projektas „X Faktorius“. Žiūrovų dėmesio lauks apie sceną ir žinomumą svajojantys dalyviai. TV3 projekto žiūrovai išgirs neįtikėtinų istorijų. Vieni stebins savo užsispyrimu, kiti – įdomiomis profesijomis ar netikėtais talentais.

 

TV3_X_Faktorius_Edgaras_FOTOPRO

 

„X Faktoriuje“ antrą kartą savo laimę bandys Elvina Milkauskaitė. Praėjusį sezoną grupėje „KaVa“ dainavusi tamsiaplaukė šiais metais tikisi sužibėti kaip solistė. Mergina dėmesį atkreips vos įžengusi į projekto filmavimo aikštelę.

 

„Skaičiau ne vieną straipsnį, kur teisėjai kalbėjo apie šių metų „X Faktorių“. Saulius Prūsaitis pabrėžė, jog dalyviai turėtų pasirūpinti savo stiliumi. Eiti į sceną su džinsais – ne mano stilius. Mėgstu pasipuošti, o ir žiūrovams įdomiau žiūrėti“, – sakys Elvina, paklausta, kodėl į atrankas atvyko vilkėdama akį traukiančiu kostiumėliu, apnuoginančiu kūną.

 

TV3_X_Faktorius_Elvina_Milkauskaite_FOTOPRO

 

Elvina į sceną žengs kupina pasitikėjimo ir ryžto. „Grįžau į „X Faktorių“ laimėti“, – sakys mergina. Pasibaigus trečiajam „X Faktoriaus“ sezonui, „KaVa“ keliai išsiskyrė. Pykčių ir nesutarimų tarp merginų nebuvo, bet, pasak Elvinos, visos narės buvo per daug skirtingos.

 

„Įsitikinau, kad noriu būti solistė. Įsivaizduoju save scenoje vieną. Tikiuosi, kad šis kartas man bus laimingas, galėsiu save atskleisti. Per metus dar labiau išaugo noras dainuoti“, – prieš lipdama į sceną kalbės „X Faktoriaus“ dalyvė.

 

Mergina neslėps – šiemet „X Faktoriuje“ jai kur kas baisiau nei pernai. „Antras kartas, teisėjai iš manęs daugiau tikėsis“, – sakys Elvina. „Labai gera matyti, kai žmogus baigia dainuoti ir yra pats savimi patenkintas“, – Elviną po pasirodymo girs Justė Arlauskaitė-Jazzu.

 

TV3_X_Faktorius_Elvina_Milkauskaite_FOTOPRO

 

Kitas dalyvis – Edgaras į „X Faktorių“ atvyko iš Vilniaus. 28 metų vaikino profesija neeilinė – jis sudarinėja geneologinius medžius. „Tiriame šeimos istorijas, giminystės ryšius. Malonumas yra padėti žmogui išsiaiškinti šiuos dalykus, matyti dėkingumą akyse“, – intriguos vaikinas.

 

Šį tą įdomaus Edgaras gali papasakoti ir apie savo giminės medį. „Mano tėvas yra vienas iš grupės „Rondo“ įkūrėjų. Dar reikėtų papildomų tyrimų, bet Vytautas Kernagis greičiausiai yra mano giminaitis. Jis būtų mano močiutės pusseserės sūnus“, – „X Faktoriuje“ kalbės Edgaras, taip aiškindamas, iš kur atsirado jo pomėgis muzikai.

 

Projekto teisėjus apstulbins vaikino pasirodymas. Profesionalai girs tiek vaikino vokalą, tiek išskirtinius choreografinius sugebėjimus. Į Edgaro atliekamą dainą įsijautęs Saulius Urbonavičius-Samas net pakils nuo kėdės šokti, o publika plos atsistojusi.

 

Kaip Elvinos pasirodymą įvertins kiti projekto teisėjai? Ar mergina pelnys bilietą į kitą projekto etapą – kūrybinę stovyklą? Kaip netikėtai užlūdusį pripažinimą priims Edgaras? Visa tai – jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!