Jau šį vakarą – populiariausias Lietuvoje televizijos projektas „X Faktorius“. Reitingų viršūnėse karaliaujančiame TV3 šou pasirodys penki projekto dalyviai. Iki superfinalo liko vos kelios savaitės, tad kova bus ypatingai karšta.

 

_MG_2472 (Small)

 

Sauliaus Prūsaičio mokinė Augustė Žičkutė ypač atsakingai ruošiasi savo pasirodymui. Mergina daugiausiai kartų sulaukė mažiausio žiūrovų palaikymo. Tačiau jai atlikus išlikimo dainą, teisėjai nesuabejodavo – ji privalo tęsti kovą ir pelnyti žiūrovų meilę.

 

_MG_2774 (Small)

 

Augustė pasakoja, kad po pasirodymo į jos socialinių tinklų paskyras plūsta žinutės. Vieni merginą giria, sako, kad be jos neįsivaizduoja projekto. Kiti – peikia, rašo įžeidžiančius komentarus. Augustė visuomet stengiasi atrašyti į gražius žodžius, o štai į piktus komentarus nereaguoja. „Man patinka dalintis su žmonėmis geromis emocijomis. Todėl visada padėkoju už komplimentus, gražiai pabendraujame. Kartais gaunu tiek daug žinučių, kad užtrunka kelias dienas jas atrašyti. Aš su visais stengiuosi būti kuo atviresnė ir nuoširdi“, – pasakoja Augustė.

 

Ir nors „X Faktoriaus“ dalyvė sulaukia nemažai žinučių iš vyrų, kuriuos žavi jos išvaizdai ir talentas, Augustė į tokias avantiūras nesivelia. Šiuo metu merginos širdis yra užimta. Augustės vaikinas dažnai atvyksta į filmavimo studiją ir palaiko savo meilę gyvai. Mergina juokiasi, kad ir jam kartais sukirba pavydo jausmas. Tačiau Augustė ramina – pavydėti tikrai nėra dėl ko. „Kai atrašinėju žinutes, jis manęs paklausia, ar aš neflirtuoju su gerbėjais. Tai būna labiau pokštas, noras mane paerzinti. Jis tikrai supratingas, netikrina, ką aš susirašinėju su gerbėjais. Tačiau ir jam įdomu, kas ir ką man rašo“, – šypsosi Augustė.

 

Vyresniųjų komandos narei gerbėjai rašo ne tik pagyrimus, bet ir dalina patarimus. Štai viena moteris patarė Augustei nusipirkti balsų ir taip laimėti „X Faktorių“. Paklausus, kaip ji galėtų tai padaryti, moteris neturėjo logiško paaiškinimo – tiesiog teigė, kad mergina privalo laimėti projektą nusipirktais balsais. Kitas gerbėjas ją tris kartus pavadino kitu vardu. „Sekmadieniais palaikau tave, Ugnyte“, – rašė sužavėtas vaikinas. Dar vienas užsienietis gerbėjas teiravosi, gal Augustė norėtų tapti jo mergina, o kitas tikrino, ar mergina neserga žvaigždžių liga. „X Faktoriuje“ sakei, kad tau nėra šansų „pasikelti“. Pagalvojau, kad reikia tau parašyti ir pažiūrėti, ar atrašysi“, – rašė „X Faktoriaus“ žiūrovas.

 

Augustė neslepia – dėmesys, kokio ji sulaukia dalyvaudama „X Faktoriuje“, jai yra visiškai naujas dalykas. Merginai būtų įdomu gyvai susitikti su ja besižavinčiais, pasikalbėti. „Labai norėčiau kiekvieną apsikabinti ir padėkoti už tokį palaikymą. Tik jų dėka mano gyvenime vyksta tokie puikūs dalykai. Tad norėčiau visiems už palaikymą atsidėkoti bent apsikabinimu“, – šypsosi mergina.

 

„X Faktorius“ – šį vakarą 19.30val. per TV3.