Savaitgalį Šiauliuose praūžė muzikinio šou „X Faktorius“ atrankos. Stebinantis, intriguojantis, nepaliekantis abejingų – po įvykusių atrankų tapo aišku, kad geriausio visų laikų šou – „X Faktoriaus“ – šeštasis sezonas pranoks visus teisėjų ir žiūrovų lūkesčius.

 

_MG_9249 (Small) _MG_9253 (Small) _MG_9281 (Small)

 

„X Faktoriaus“ premjera – jau rugsėjo mėnesį. Visi keturi teisėjai tikina – po praėjusio sezono „X Faktoriui“ bus sunkiausia pranokti pačiam save. Šį sezoną išbandyti savo laimę panoro daugybė dainuojančių – visi jie įvertino TV3 žiūrimiausio Lietuvoje projekto atnešamą naudą, populiarumą ir galimybę parodyti save visai Lietuvai.

 

_MG_9345 (Small) _MG_9397 (Small) _MG_9418 (Small)

 

Žiūrovų laukia intriguojančios dalyvių gyvenimo istorijos, talentai, be kurių neįsivaizduojamas šou verslo pasaulis. Scenoje netrūks ir šypseną sukeliančių momentų – gimtadienį švenčiančiai dalyvei teisėjai dainuos gimtadienio dainą, unikalaus balso savininkei plos iš kėdžių pašokę teisėjai ir visa arena.

 

_MG_9419 (Small) _MG_9420 (Small) _MG_9421 (Small)

 

„Pradedant filmuoti naują sezoną, visuomet yra baimė, ar pavyks gerai. Penktasis sezonas buvo ypatingai populiarus ir unikalus visomis prasmėmis. Tačiau, kai į sceną pradėjo lipti naujojo sezono dalyviai, supratome – bus tikrai gerai, netgi dar geriau nei buvo“, – šypsosi projekto režisierius Mindaugas Meškauskas.

 

_MG_9422 (Small) _MG_9423 (Small) _MG_9424 (Small)

 

„Kaip ir kiekvieno atlikėjo gyvenime – kai jam pasiseka ir jis pasiekia piką, jis pradeda kovoti ne su kitais, o su savimi. „X Faktorius“ kovoja su tuo, ar gali perspjauti pats save“, – po įvykusių filmavimų kalbėjo teisėjas Marijonas Mikutavičius.

 

_MG_9425 (Small) _MG_9426 (Small)

_MG_9427 (Small)

 

Projekto prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas įsitikinęs, kad „X Faktoriaus“ paslaptis – ilgametė patirtis ir komanda. Šiauliuose buvo tokių pasirodymų, po kurių teisėjai liko be žado. Muzikos profesionalai neabejoja – šou Lietuvai padovanos charizmatiškas muzikos verslo žvaigždes.

 

_MG_9428 (Small) _MG_9429 (Small) _MG_9430 (Small)

 

„Plojome atsistoję ir kartodami, kad dėl tokių žmonių ir yra „X Faktorius“. Žiūrovų laukia smagūs sekmadieniai. Šis projektas yra skirtas žmonėms, žiūrovams, o ne muzikos profesionalams. Ir jis nėra apie profesionalius dainininkus. Mes ieškome tikrų, unikalių, išskirtinių talentų. „X Faktoriui“ nereikia akademinio dainų atlikimo, jam reikia kažko daugiau. Todėl prie televizoriaus lauks tikrų emocijų užtaisas“, – kalbėjo teisėjas.

 

„Pramogų verslo esmė yra laisvė. Muzika gimė todėl, kad žmonės laužė standartus, jie elgėsi kitaip, buvo kitokie. Jei mes ieškotume profesionalių balsų, mūsų projektas vadintųsi „Operhausas“. Tačiau mes nenorime taisyklių, mes jas laužome“, – antrino kolegai M. Mikutavičius.

 

Šou režisierius pasakojo, kad prieš pradedant filmuoti atrankas, dalyviams užduoda klausimą, kuris sukelia šypseną, tačiau atskleidžia, ko reikia „X Faktoriuje“. „Paprašau jų įsivaizduoti Samą ir Marijoną konkurse, kuriame svarbiausia vokalas. Visi pradeda juoktis. O tada pasakau, kad pabandytų ateiti į jų koncertą. Išeisite laimingi, šlapi ir labai gerai pasilinksminę. Scenoje jiems nėra lygių. Jų koncertai yra „tūsas“. O to mes ir ieškome“, – šypsosi M. Meškauskas.

 

Gegužės 31 d. „X Faktoriaus“ atrankos bus filmuojamos Vilniuje, VRM Rūmuose. Stebėti šou gali visi norintys – nemokami kvietimai yra „Tiketa.lt“ puslapyje.