„Aš noriu šį pasaulį palikti geresnį, nei kad radau. Nuo pat vaikystės buvau šventai įsitikinęs, kad turėsiu galimybę padaryti šiokią tokią įtaką daugeliui žmonių“, – jau šiandien 18.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“ ištars reperis ir verslininkas Vytautas Matuzas. Vaikinas prisipažins neabejojantis, kad žmonių gyvenimą gali keisti gražūs dalykai. Vienas tokių svarbiausių jam yra muzika.

 

„Pradėjau dainuoti bijodamas. Pirmą kartą viešai pasirodžiau karaokės bare, į jį patekau neplanuotai. Iki tol nebūčiau galėjęs įsivaizduoti savęs scenoje. Tačiau tai buvo metas, kai man reikėjo praplėsti savo siauras komforto zonos ribas“, – pasakos V. Matuzas šypsodamasis, kad tą kartą bare atliko vieną legendinės grupės „Metallica“ kūrinių.

 

Vėliau, supratęs, kad tai – ženklas, vaikinas nusprendė tęsti tai, kas jį išlaisvino. Ką jam davė populiarumas?

 

„Tik tai, kad iš tikrųjų gali perduoti teigiamą žinutę dideliam kiekiui žmonių. Tai pats didžiausias privalumas. Jei dar prieš penkerius metus mane varstė netolerantiški žvilgsniai, ilgainiui tai visiškai išnyko. Šiandien kas antras žmogus Lietuvoje mane žino, ir tas kas antras šypsosi bei nori bendrauti“, – šį vakarą džiaugsis V. Matuzas.

 

Viename TV projekte subūręs Indigo chorą, vaikinas kiekvieną savaitę su choristais renkasi dukart repetuoti. Choro generolas tiki, kad iš to gali išaugti didelis projektas – jau dabar yra sulaukęs ne vieno pasiūlymo bendradarbiauti. Ne iš Lietuvos, iš užsienio.

 

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“ vaikinas prisipažins kasdien papildantis savo svajonių sąrašą, kuriame jau 77 norai. „Vieną iš jų neseniai pradėjau pildyti, reikia tik sėkmingai pabaigti. Visada norėjau išmokti plaukti. Pradžia padaryta. Dar nemoku, tačiau mokausi“, – pasakos vaikinas.

 

Kokias neįtikėtinas pasaulio vietas svajoja aplankyti V. Matuzas? Nuo kokio ritualo prasideda Vytauto diena? Ir kodėl viena laidos vedėjų, Edita Užaitė, pavadins laidos pašnekovą gyvenimo guru? Gyvenimiškų pašnekesių ir naudingų patarimų laida „Viskas bus gerai“ – pirmadienį ir antradienį 18.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Visus ankstesnius laidos „Viskas bus gerai“ įrašus galite žiūrėti „Lietuvos ryto“ televizijoje internete: http://tv.lrytas.lt/?cid=66.