Intriguojantis ir nuotykių kupinas TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ tampa tikru mūšio lauku. Šou dalyviai ryžtingai žengia link išsvajoto prizo – naujo automobilio „Ford Fiesta“, ir nevengia veltis į aršius konfliktus. Jau, šį, šeštadienio, vakarą 19.30 val. žiūrovai išvys netikėtai filmavimo aikštelėje įsiplieskusi ginčą tarp įspūdingos išvaizdos 41-erių Donatos ir visai Lietuvai savo paslaptį atskleidusio skaistuolio Algimanto. Kodėl pratrūks emocijų suvaldyti nesugebėjusi Donata?

 

tomasfoto.lt

 

Atrodo, kad du labiausiai subrendę ir vyriausi projekto dalyviai, Donata ir Algimantas, turėtų tapti pavyzdžiu jaunesniems projekto dalyviams. Tačiau kivirčai tarp jų kyla jau nuo pat pirmosios akimirkos, kuomet dešimt šou dalyvių apsigyveno lietuviškame kaime.

 

Šį šeštadienį, projekto laidoje tarp konkurentų konfliktas įsiplieks po to, kai dalyviai turės įveikti realybės šou kūrėjų parengtą užduotį, kurioje jiems reikės kuo greičiau įveikti parengtą trasą su moderniu ir manevringu „Case“ traktoriumi. Tas, kuris laimės specialią rungtį, bus apdovanotas išskirtiniu prizu – pusdienį galės nedirbti, o tik vadovauti savo kolegoms.

 

Niekada alkoholio nevartojęs, nerūkęs ir vis dar skaistus 41-erių Algimantas iš karto po šios užduoties užsipuls panevėžietę Donatą. „Jei tu laimėsi – aš tave apspjausiu. Tu reto šlykštumo boba“, – nerinkdamas žodžių jis šauks ant moters.

 

Negano to, vyras bus dar „iškalbesnis“: „Tu ant tiek šlykšti, kad negaliu tavo vardo pamiršti. Smegenyse tik siūlas ausis laiko. Ale tokia susireikšminus. Tuoj šieno prikišiu į burną.“

 

Donatą tokie Algimanto žodžiai šokiruos. Moteris silpnumo akimirką taip pat negalvos, ką sako ir atsikirs ją įžeidusiam autobuso vairuotojui: „Dink nuo manęs, atsibodai! Kaip paleisiu iš boto! Asilas kažkoks, kabinasi čia.“

 

Moteris tikins, priėmusi neginčijamą sprendimą, iki pat šou pabaigos grūdus pilti tik Algimantui. Akivaizdu, kad Donata ir Algimantas draugais niekada netaps, o pastarosios savaitės jiems buvo kupinos įtampos.

 

„Aš jau nebegaliu jo pakęsti, visiškai! Man net verkti norisi, kai jis nesiskaito. Visiškai nesiskaito nei su žodžiais, nei su veiksmais“, – interviu metu realybės šou redaktoriams guosis moteris.

 

Šįvakar 19.30 val. ketvirtojoje TV3 nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ laidoje – tarp dalyvių didėjanti įtampa ir vis stiprėjanti konkurencija, ekstremalios užduotys, sunkūs fiziniai darbai, projekto dalyvio Stanislavo tikrasis veidas bei netikėtas atsisveikinimas su dar vienu dalyviu.

 

Pamatykite, Donatos ir Algimanto konfliktą:

 

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukėlė į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyveno žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seka filmavimo kameros, kurios nepraleidžia nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda humoristas Vitalijus Cololo ir ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 
Nuotraukų autorius: tomasfoto.lt