Lietuvos Respublikos Seimui priimant vis naujus draudimus vyriausia Lietuvos ragana Vilija Lobačiuvienė neabejoja – kitas draudimas palies šalies būrėjus, astrologus ir raganas. Pasak garsiausios šalies raganos, ji tiesiai šviesiai paklausė Ramūno Karbauskio dešiniaja ranka vadinamos Agnės Širinskienės – ar burtai Lietuvoje nuo šiol išties taps tabu?

 

ragana

„Dabar mes kalbame apie draudimus. Iš pradžių buvo alkoholio draudimai, vėliau visi susirūpino uždrausti plastikinius butelius, sekso reikmenis, o greitai ateis ir mūsų – raganų eilė. Aš tiesiai šviesiai paklausiau A. Širinskienės – jūs uždrausite ir mus?“, – laidoje „Ant bangos“ pasakojo V. Lobačiuvienė

 

Pasak jos, Lietuvoje draudimų metas tik įgauna pagreitį. Seimo valdantieji nežada sustoti ir greitai nusitaikys į naujus draudimus. Tiesa ,garsi ragana neabejoja, kad kuo daugiau draudimų – tuo daugiau noro tuos draudimus laužyti ir apeiti. „Mano pagrindinė veikla yra gydymas. Aš dirbu legaliai, moku visus mokesčius. Ir jeigu bus nuspręsta uždrausti raganas, aš savo veiklą pavadinsiu kitu vardu ir didelio pralaimėjimo nepajusiu“, -

 

V. Lobačiuvienė laidoje „Ant bangos“ prisiminė ir neseniai sulaikytos aferistės iš Rumunijos atvejį ir visus įspėjo, kaip apsisaugoti nuo apsišaukėlių. „Yra kelios pagrindinės taisyklės, kurių laikantis jūs išvengsite nemalonių situacijų su tokio lygio aferistais. Vienas svarbiausių dalykų – niekada netikėti gastroliuojančiais aiškiariagiais, tikras būrėjas nevažinėja į kitus miestus, jis turi eiles žmonių prie savo namų“, – įsitikinusi ragana.

 

Garsi moteris atskleis pagrindines taisykles, kaip išsiaiškinti, ar jus nužiūrėjo, ar būrėjas jums sako tiesą ir ką jai apie ketinimus uždrausti burtus Lietuvoje atsakė parlamentarė A. Širinskienė?

 

Laida „Ant bangos“ – trečiadienį 21 val. 30 min., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Asmeninio albumo nuotr.