Kulinaras Alfas Ivanauskas teigia atradęs balansą tarp sveikos mitybos ir aktyvios gyvensenos. Virtuvės mitų griovėjas jau beveik mėnesį savo dieną pradeda rytiniu bėgimu parke. Aktyvi fizinė veikla maisto gurmanui padėjo išmokti dar labiau mėgautis savo pagamintais patiekalais.

 

TV3_MISB_Alfas Ivanauskas_Vlada_Musvydaite_2

Treniruotis bent dukart per savaitę ir laikytis mitybos režimo A. Ivanauską paskatino jo asmenine trenere tapusi TV3 televizijos laidos „Mitybos ir sporto balansas“ vedėja Vlada Musvydaitė. Mainais už tai kulinaras pažadėjo ją pripratinti prie gurmaniškų valgių, mat iki šiol austrės ir kai kurie kiti produktai nepakliūdavo į Vlados meniu.

 

„Aš vengiu egzotiškų valgių, o Alfas nemėgsta kai kurių tempimo ir specialiųjų bėgimo pratimų, tad mudu mėginsime vienas kitą išmokyti, kaip visa tai prisijaukinti, – sako šypsodamasi Vl. Musvydaitė. – Matant, koks žmogus laimingas po treniruotės, tai išties motyvuoja. Man irgi nemažas iššūkis keltis anksti rytais ir bėgti drauge su juo. Gerai žinau, koks svarbus yra palaikymas iš šalies, todėl ketinu bendras mudviejų treniruotes tęsti ir toliau.“

 

Jau šį šeštadienį 10.00 val. TV3 žiūrovai pamatys rytinę Alfo ir Vlados treniruotę Vilniaus Sereikiškių parke. Dukart per savaitę sportuojantis kulinaras sveikatingumo laidos rubrikoje „Sportuok su mumis“ pripažins, kad bėgimas jam ima vis labiau patikti: „Treniruoklių salėje nuobodu, o kitokia aktyvi veikla kol kas nelabai domina. Bėgimas, regis, yra kaip tik tai, ko reikia. Tu gali ausinėse klausytis mėgstamos melodijos ar ko nors mokytis, o tuo pat metu matai visą tą grožį, kuris aplink tave.“

 

A. Ivanauskas užsiminė praėjusį savaitgalį savarankiškai bėgiojęs Paryžiuje. Pasak jo, bėgimas yra ir puiki galimybė aplankyti bei pažinti vis naujas įdomias vietas. O laidoje žinomas kulinaras bėgiojo ne tik savo malonumui, bet ir tradiciškai degino kalorijas, suvartotas pietaujant su Vl. Musvydaite. Laidos svečias papasakojo apie savo naują mitybos režimą ir atskleidė, kad vis dėlto jo mėgstamiausiu valgiu ir toliau be konkurencijos išlieka… bulviniai blynai. Žiūrovai taip pat sužinos apie keisčiausią A. Ivanausko ragautą valgį – dar pulsuojančią gyvatės širdį.

 

Nuolatiniam „Mitybos ir sporto balanso“ konsultantui Artūrui Sujetai teko neeilinė galimybė atverti kulinarijos meistro šaldytuvą. Jame tarp visų produktų Lietuvos sporto universiteto mitybos specialistas aptiko ir itin egzotiškus šokoladinius saldainius su… gyvatės krauju.

 

Ištisą sveikos mitybos patarimų virtinę parengęs A. Sujeta žiūrovams pateiks receptų, kaip pasigaminti tautinių – geltonos, žalios bei raudonos – spalvų kokteilius, naudingus gerti prieš treniruotę ir po jos arba užsinorėjus pasistiprinti vidury dienos.

 

Sportui ir aktyviai gyvensenai ištikima Vl. Musvydaitė žiūrovus taip pat pakvies į pilateso mankštą. Viena geriausių Lietuvoje šios sporto šakos trenerių Kristina Zaičenkovienė parengė penkis pratimus, padėsiančius atsikratyti daugelį kamuojančių nugaros skausmų, pasigerinti laikyseną ir jaustis sveikiau.

 

„Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 10.00 val. per TV3!