Šių metų pradžioje, „Vilnius Grand Resort“ www.vilniusgrandresort.com pastate duris atvėrė unikali, kūną ir sielą šildanti erdvė „Ariela“. Tai centras, kuriame susipina specialistų profesionalumas, energijos pliūpsnis, atgaiva sielai ir gyvybės bei sveikatos kupina aura. Profesionalūs gydytojai, specialistai, kurie ne tik išmano, bet ir myli savo darbą. Kineziterapija, fizioterapija ir daug kitų sveikatinimo paslaugų siūlantis centras laukia visų, kas nori kokybiško laiko sau.

 

Taip, tai dar viemain Arielanas sanatorinio pobūdžio objektas Lietuvoje, tačiau vienintelis – Vilniaus rajone. Tai ne tik puiki poilsio erdvė, bet ir efektyvi ligų ir nuovargio prevencija.

 

Skirtingos gydomosios procedūros vienoje vietoje, o po jų jokio skubėjimo, tik skani vakarienė ir šviežumu kvepiantys patalai… Tiesa, prieš miegą turėsite galimybę pasimėgauti baseino ir pirčių erdvėmis, mintis ir kvėpavimo takus pailsinti haloterapijos procedūros metu, o uoslę pamaloninti aromaterapijos erdvėje, kurioje galėsite grožėtis atpalaiduojančiais vaizdais. Tikra pasaka, tiesa? Ji gali lengvai virsti realybe, jeigu atvyksite į „Ariela“ terapinį centrą. https://vilniusgrandresort.com/spa-centras/ariela/

 

Pažintis su „Ariela“

 

Tam, kad gautumėte kokybiškas sveikatinimo ir gydomąsias procedūras, Jums užtenka pasitikėti profesionaliais specialistais ir su malonumu atsiduoti į jų rankas. Patyrę ir profesionalūs gydytojai ne tik konsultuoja, bet ir pasiūlo būtent Jums tinkančias procedūras. Visos siūlomos procedūros yra atliekamos prižiūrint specialistui, kad jaustumėtės saugiai, o rezultatai būtų kuo efektyvesni.

 

Fizioterapija, kineziterapija ir gydomieji masažai – puikus atsakymas į tai, kaip padėti atsistatyti visoms raumen1ų grupėms arba neleisti joms sustingti. Po operacijų, traumų, ligų arba tada, kai norisi užkirsti tam kelią.

 

Šilta, kvepianti, mineralais ir druska iš Druskininkų ežerų prisotinta vonia su burbuliukais – puikus būdas gauti mums reikalingų mineralų. Gydomosios vonios naudingos ne tik kūnui, bet ir sielai.

 

Po šiltos vonios tiesiai į purvo procedūrą, kuri puikiai pašalins toksinus, šlakus, nereikalingas medžiagas ir, žinoma, įtampą.

 

Deguonies terapija, inhaliacijos, karboksiterapija, parafino vonelės, kompresinė terapija ir dar daug visko…

 

„Ariela“ terapiniame centre atliekamos inovatyvios, šiuolaikinėmis technologijomis paremtos procedūros. Na, o tikslią diagnostiką atlieka talentingų terapeutų komanda. Procedūroms naudojamos priemonės yra kruopščiai atrinktos savo darbą mylinčių specialistų, todėl naudojamos tik aukščiausios kokybės įranga ir kosmetika.

 

Mėgaukitės sveikata. Išsirinkite, ko Jūsų širdis ir kūnas geidžia arba pasinaudokite sudarytais paketų pasiūlymais: https://vilniusgrandresort.com/pasiulymai/specialus-pasiulymai/ariela-terapinis-centras/

 

„Ariela“ – „The V SPA & Wellness“ dalis

 

Ar žinojote, jog „The V SPA & Wellness” sudaro net 3 unikalios erdvės, sukurtos tam, kad kiekvienam svečiui pasiūlytų tai, kas geriausia visapusiškai.

 

SPA procedūras, skirtas išvalyti, subalansuoti ir atgaivinti kūną, protą ir sielą „Vitality SPA“ erdvėje. Gryną atsipalaidavimą ir atsigaivinimą „Aqua“ baseino erdvėje ir išskirtines terapines bei gydomąsias paslaugas „Ariela“ terapiniame centre. Aukšta paslaugų kokybė, išskirtinis aptarnavimas ir subalansuotas erdvių derinys.

 

„Ariela“ terapinis centras buvo sukurtas siekiant papildyti esamą „The V SPA & Wellness“ kompleksą ir integruoti terapines, sveikatinimo ir gydomąsias paslaugas su jau teikiamomis „The V SPA & Wellness“ komplekse. Tokiu būdu patobulintos erdvės padės užtikrinti, kad kiekvienas lankytojas patirtų tai, kas geriausia iš dviejų pasaulių – atpalaiduojančią, balansuojančią ir puoselėjančią SPA patirtį bei terapines procedūras, susijusias su reabilitacija ir gydymu. Interjeras ir dideli langai puikiai pritaikyti pilnam atsipalaidavimui ir susiliejimui su gamta. Nenustebkite, jeigu gulėdami ant gulto ir kvėpuodami deguonimi, staiga išvysite lapę ar stirną. Čia būna visko, nes čia žmogus yra darnoje su gamta ir savimi. Pabūkite ir Jūs.