Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė pasiūlė dirbančioms moterims suknelių kolekciją, kurios tiks net ir tame darbe, kur yra griežti reikalavimai aprangai, ir po darbo – einant į teatrą ar kokteilių vakarėlį.

 

1 web-cover-1 (Small) 2 Catalog-2-web (Small) 3 squrae collage (Small)

 

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė sako, kad kiekviena moteris tiesiog privalo prisiminti apie suknelę ir gražinti ją į savo spintą ir gyvenimą.

 

„Juk iš ryto pasipuošus drabužiu, kuris yra moteriškumo simbolis, mes visai kitaip pradedame dieną. Mums plačiai atveria duris, kai kur net praleidžia be eilės, mes gaudome praeivių žvilgsnius ir šypsenas, norisi pamatyti savo atvaizdą praeinant pro kiekvieną parduotuvės vitriną ar veidrodyje lifte. Mums gi ir pačioms tuomet norisi šypsotis, elgtis žaismingiau, didžiuotis ir grožėtis savimi kur kas labiau, nei tuomet, kai dėvime džinsus ar griežtą beveidį kostiumėlį“, – sako dizainerė, kuri pati savo įvaizdį kuria dėvint sukneles.

 

4 web-cover-2 (Small) 5 Catalog-16-web (Small) 6 Orange collage (Small)

 

Viktorija sako, kad labiausiai apie save dirbančios moterys pamiršta rudenį, kai po atostogų įsisuka į kasdienių rūpesčių karuselę: vaikams prasideda pamokos, juos reikia nuvežti į būrelius, o kur dar naujų spektaklių premjeros, koncertai ir susitikimai su draugais. Todėl dažniausiai apsivilkę kas po ranka pasitaikė taip išbūname iki pat vakaro. Tokioms moterims Viktorija ir siūlo pamiršti tamsius kostiumėlius ir rudeniui pasirinkti suknelę iš gausios paletės spalvų. Anot jos, suknelė – yra universalus drabužis, tinkantis ir darbui, ir teatrui, ir romantiškam pasimatymui.

 

7 Catalog-6-web (Small) 8 Blue collage (Small) 9 Catalog-3-web (Small)

 

„Juk nei viena nenori atrodyti lyg pilka pelytė. O ypač tos moterys, kurios turi darbe atrodyti nepriekaištingai. Net būdamos savo srities profesionalės, stiprios, užtikrintos ir atsakingos – jos nori jaustis gražios. Jos nori išsaugoti savo moteriškumą ir žavesį. Norisi skleisti moteriškumą, nepamirštant savo atsakomybių. O iš pirmo žvilgsnio vienodi klasikiniai kostiumėliai jas sendina ir tarsi atima individualumą. Tokius drabužius norisi nusimesti darbui pasibaigus, tarsi tai buvo tik vaidmens kostiumas, o ne tikra esybė“, – sako Viktorija.

 

10 Catalog-20-web (Small) 11 Catalog-19-web (Small) 12 Catalog-12-web (Small)

 

Suknelėms Viktorija parinko iš spalvų gamos, kurios itin madingos šį rudenį – tai sodrios natūralios rudens spalvos. Kelius uždengiantis sijonas leidžia atidengti dailias kojas ir parodyti naujus batelius. Viršutinė suknelės dalis išryškina krūtinę ir liemenį. Dizainerė sako, kad pabrėžus moteriškumą mes ir pačios sau patinkame labiau.

 

13 Catalog-14-web (Small) 14 Catalog-4-web (Small) 15 Catalog-17-web (Small)

 

„Kai mes patenkintos savimi – mus džiugina viskas aplinkui, tuomet ir darbo užduotys vykdomos sėkmingiau, viskas klostosi lengviau, tarsi mūsų bures pagauna tinkamas vėjo gūsis. Kad ir kokios nuotaikos atsikelsite šiandien – atidarykime spintą, griebkime gražiausią savo suknelę ir – pirmyn užkariauti pasaulį!“, – ragina mados namų įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė.

 

16 Catalog-7-web (Small) 17 Catalog-9-web (Small) 18 Catalog-5-web (Small)

 

Nuotraukų autorius – Vitalijus Jančenkovas, No Drama Foto