„Nėra idealių žmonių. Kad jūs žinotumėte, kiek aš galbūt savyje nešioju kompleksų, kiek man kažką norėtųsi pakeisti… Reikia mažiau žiūrėti nuotraukas, nes mes tikrai jas įdedame geriausiu rakursu, geriausiu kampu, kai nesimato nei vieno spuogelio. Dieve brangus, visos raukšlytės išlygintos, bet realiame gyvenime nėra taip…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ teigs nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel.

 

F012915L 24.MXF_snapshot_32.46_[2024.02.26_14.20.44]

Prieš keletą savaičių dekoratoriaus Manto Petruškevičiaus elegantiškai papuoštame viešbutyje „Stikliai“ buvo pristatytas pirmojo mados ir gyvenimo būdo žurnalo „Elle Lietuva“ numeris, prieš beveik 80 metų gimęs mados sostinėje Paryžiuje, ir iki šiol leistas daugiau nei 45-iose šalyse. Pirmąjį žurnalo numerį viršelį papuošė garsiausias modelis iš Lietuvos, Edita Vilkevičiūtė, o pačiame žurnale gausu spalvingų fotosesijų, kuriose naujausios mados tendencijos. Į šia proga surengtus vėlyvuosius pusryčius susirinko daugiau nei 200 stilingai apsirengusių pramogų pasaulio žmonių, verslininkų, sportininkų ir visuomenės veikėjų. Garsios moterys, paklaustos apie gudrybes, padedančias atrodyti nepriekaištingai, it sutarusios teigė, kad vienas svarbiausių dalykų – miegas.

 

Beveik ketvirtį milijono sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ turinti Ieva Mackevičienė, kurią dažnai galima pamatyti drabužių ar grožio priemonių reklamose, pasakos, kad tik pastaruosius kelerius metus sulaukia komplimentų dėl savo išvaizdos. Pernai kartu su vyru, garsiu televizijos laidų vedėju Rolandu Mackevičiumi Ieva atidarė internetinę parduotuvę, kurioje – jų atrinktos kosmetikos priemonės. Vis dėlto jos atsakymas apie savo atrastas gudrybes grožiui puoselėti kiek netikėtas – viską darykite be įtampos. „Pramogų versle esu gal jau apie 15 metų, tai 10 metų man sakydavo, kad aš esu bjauri, kad esu ančiukas, kad trūksta vieno danties mano šypsenoje, tai niekados negaudavau to, kad tu be proto graži, ir tau lengva eiti per gyvenimą“.

 

Apie išvaizdos svarbą arba nereikšmingumą galima ginčytis iki pamėlynavimo. Ką ji lemia gyvenime – šįkart iš garsių moterų lūpų. Kuri iš jų turi net 30-imt skirtingų raudono lūpdažio atspalvių? O kuri, nepaisant beveik ketvirčio milijono sekėjų, dėl savo išvaizdos ilgą laiką sulaukdavo patyčių ir nemalonių pastabų? Gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

 

VIDEO: Ką Viktorija Siegel daro, kad taip atrodo?