Ištaiginguose namuose Žiežmariuose Rasa Stonienė, vieno turtingiausių Lietuvos verslininkų žmona, tvarkosi viena pati. Namų tvarkytojų nesamdo. Tai naujas etapas Rasos gyvenime. Šeima anksčiau, iki karantino, Lietuvoje, savo 800 kv. metrų dvarą primenančiuose namuose, lankydavosi itin retai. Laiką dalindavo tarp Šveicarijos ir lietuvių itin pamėgtos Balio salos Indonezijoje. Jos vyro Rimando Stonio, buvusio „Dujotekanos“ vadovo, turtas vertinamas maždaug 70 mln. eurų. Prasidėjus pandemijai, šeima daugiausia laiko praleidžia Lietuvoje. Čia Rasa Stonienė ir atrado jos gyvenimą užvaldžiusią naują aistrą – instagramą.

 

Rasa1_800x450 Rasa2_800x450

 

„Kartais vyras net paburba – visur tu su savo telefonu. O man taip smagu dalintis receptais ir gauti grįžtamąjį ryšį. Tiek padėkų atkeliauja. Nors ir sunku tuo patikėti, esu taip net gyvybių išgelbėjusi. Manau, kad moterims, ypač dabar, karantino metu, kai visos tupim namuose kaip vištos vištidėje, gerai pamatyti, kiek visko įmanoma pasidaryti savo virtuvėje“, – šiandien LNK laidoje „Nuo…Iki…“ pasakos milijonierė Rasa Stonienė.

 

Rasa3_800x450 Rasa5_800x450

 

Tiesa, yra ir kita tokio populiarumo pusė – dėl sulauktų patyčių internete teko kreiptis net į advokatus. Instagrame kuriamos karjeros pradžioje ji ne kartą puolė į ašaras. Aštrių komentarų sulaukė jos santykiai su 25 metais vyresniu milijonieriumi vyru, vėlyva motinystė, net ir moters išvaizda bei stilius.

 

Rasa7_800x450 Rasa8_800x450

 

„Ypač sunku, kada liečia tavo vaiką, pradeda tyčiotis iš tavo vaiko, tai tada yra skaudžiausia ir kai supranti, kad tai daro moteris. Žinai, tai yra šlykščiausias dalykas, kada moteris geba tyčiotis iš vaikų. Suaugusios moterys. Ir kai kurių tapatybės yra labai gerai žinomos, na, kai kurios jau dingo iš tų platformų… ką gi, Dievas joms teisėjas, kaip aš sakau. Tos pačios moterys irgi turi vaikų”, – šiandien laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos Rasa Stonienė.

 

Rasa9_800x450

 

Sunkiausia moteriai buvo pakelti patyčias tuomet, kai ji laukėsi. Moteris pasiryžo vėlyvajai motinystei po keturiasdešimtmečio ir šiuo metu sūpuoja septynių mėnesių dukrelę Feliciją. „Kai laukiesi, tikrai esi jautri. Jautiesi bejėgė. Situacija pasitaisė, kai kreipiausi į advokatus. Laikui bėgant supranti ir internetines žaidimo taisykles”, – atskleis Rasa Stonienė.

 

Moteris prisimena, kad meilė savo antrajai pusei, daugiau nei dvidešimtmečiu vyresniam milijonieriui Rimandui Stoniui, trenkė kaip žaibas. „Parodžiau jam sklypą, net nežinojau, kas jis toks. Na, netikėta meilė užgimė tokia stipri, kad teko iš esmės keisti savo gyvenimus. Nors tada ir jis, ir aš buvome kituose santykiuose, tačiau jausmas buvo toks stiprus, kad nusprendėme surizikuoti. Tikrai to nesigailiu. Vyras man yra vienas iš didžiausių įkvėpimo šaltinių iki šiol. Laukiamiausias paros metas – kai dviese ryte geriame kavą ir tuo pačiu aptariame visus reikalus. Pas mus beveik nebūna konfliktų, prisipažinsiu, aš juo kiekvieną dieną vis labiau didžiuojuosi ir myliu“, – šiandien laidoje „Nuo…Iki…“ pasakos žinoma moteris.

 

Kaip prasidėjo Rasos karjera instagrame? Kokia sunkiausia moters patirta krizė? Kodėl ji nesamdo pagalbos namuose? Kaip moteris spėja valdyti verslus, gaminti ir sūpuoti mažylę Feliciją? Visa tai – jau šį vakarą, 20.00 val., per LNK!