Užduoties, kuri teko aktoriui, pagrindinio serialo „Bruto ir Neto“ vaidmens atlikėjui Šarūnui Banevičiui, nenorėtų joks vyras. Tačiau Šarūnas sutiko rizikuoti. Ankstų šeštadienio rytą televizijos žiūrovai išvys dramatišką Šarūno Banevičiaus pasirinkimą – kas gamina skaniau žmona ar uošvė?

 

DSC_3571 (Small)

Jau rytoj, šeštadienį, televizijos žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų bei gardžiausių receptų, bet ir pamatys dar vieną „Virtuvės  istorijų“ sezono kulinarinę kovą per TV3.

 

Laidoje „Virtuvės istorijos“  dėl aktoriaus Š. Banevičiaus palankumo kulinarinėje dvikovoje susikaus jo žmona Eglė ir uošvė Birutė.

 

Daugiau nei keturiasdešimt metų mokytoja su pradinių klasių moksleiviais dirbanti Birutė ruošdama patiekalą prisipažins daugiau laiko praleidžianti skaitydama knygas nei gamindama virtuvėje.

 

Talentingo jaunosios kartos aktoriaus žmona Eglė taip pat žiūrovams atskleis įdomių faktų apie judviejų bendrą buitį ir net papasakos susipažinimo istoriją su mylimuoju Šarūnu. „Mūsų pažinties stažas turbūt jau yra apie penkiolika metų. Mus sujungė skaitovų konkursas. Žodžiu, mes susitikome kovoje“, – atviraus aktoriaus žmona.

 

Linksmų ir nuoširdžių pokalbių nestokojančioje laidoje šefei Ilonai Juciūtei pasiteiravus, ar neišgąsdino dukters sprendimas tekėti už aktoriaus, jo žmonos mama Birutė visai nepasimes. „Aš irgi namuose turiu menininką. Tai ką dabar darysi – prisitaikiau, kenčiu ir viskas“, – juokaus Š. Banevičiaus uošvė.

 

Palinkėjusios viena kitai sėkmės, laidoje konkurentėmis tapsiančios moterys keliaus į skirtingas puses: Š. Banevičiaus uošvė Birutė kartu su šefe I. Juciūte liks virtuvėje gaminti sojų lakštinius su daržovėmis, o žmona Eglė, padedama grilių meistro Vaidoto Rutkausko, ant grilio keps lašišą medienos lukšte.

 

Linksmą ir nuotaikingą Š. Banevičiaus, jo žmonos Eglės ir jos mamos Birutės interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų žiūrovai išvys jau rytoj, šeštadienį, 9 val. atsinaujinusioje kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“

 

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžo gerokai atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ir „Proflame Expert“ šefo ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama, žmona, uošvė, dukra ar sūnus? TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodysiančioje laidoje.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos:  tomasfoto.lt