Jau praūžė pirmosios LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Finalinės kovos, kuriose pasirodė net 12 dalyvių. Deja, net 4 iš jų paliko jį. Susumavus mokytojų ir žiūrovų balsus paaiškėjo, jog „Lietuvos balsą“ paliko klaipėdietė Rasa Doniela, operos solistė Ilona Pliavgo, antrąkart projekte sėkmę mėginantis Mantvydas Sabaitis ir daugelio nuostabai – džiazo meistrė iš Olandijos Rugilė Daujotaitė.

 

IMG_0098 IMG_0212 IMG_0256

 

Nuostabų konkursinių pasirodymų maratoną pradėjo mokytojų šilta „Feliz Navidad“ daina. O pirmieji į sceną stojo Rūtos mokiniai: visų numylėtinis Vytenis Kaluškevičius, linksmasis Dainius Griesius iš Kaišiadorių ir restoranų atlikėja Rasa Doniela. „Labai preciziškai žiūriu į savo kūrinius. O šįkart mano dainą „Parodyk man kitaip“ parodei visiškai kitaip. Ir tai jau standartų laužymas. Man labai patiko“, – Vytenio pasirodymą komentavo D. Montvydas. Komplimentų mokytojai negailėjo ir kitiems Rūtos komandos nariams. Visgi Rūta savo 50 proc. balų skyrė Vyteniui, 30 – Rasai, 20 – Dainiui.

 

IMG_0284 IMG_0336 IMG_0384 IMG_0477 IMG_0567

 

Antroji scenoje pasirodžiusi buvo Deivio ir Renatos komanda: Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Rokas Spalinskas, operos virtuozė  Ilona Pliavgo ir smuikininkė Alvita Timašiova. „Man patiko, kas ką tik nutiko. Tu atėmei žadą“, – po teatrališko Alvitos pasirodymo sakė Rūta. Aleksandras Ivanauskas-Fara kaip ir kiti mokytojai džiaugėsi šiuo pasirodymu: „Deivi, jei Alvita iškris iš projekto. Aš ištrinisu savo telefono numerį.“ Savo 50 procentų balų jie skyrė Alvitai. Ilonai – 30, Rokui – 20.

 

IMG_0630 IMG_9692

IMG_9775

Kiti ant scenos stojo Faros mokiniai: Kristinos Ivanovos grupės „Magnit“ narė Emilija Katasukaitė, antrąkart sėkmę mėginantis Mantvydas Sabaitis ir suvalkietė Rugilė Lingytė. Deiviui pasirodė, jog Mantvydui buvo skirta daugiau aktorinė užduotis, nei vokalinė. „Sakyti „o aš taip myliu, aš taip myliu“ yra labai labai sunku“, – užsilipęs ant kėdės sakė D. Norvilas. Fara savo 50 proc. balų skyrė Rugilei, Mantvydas gavo 30, o Emilija – 20.

 

IMG_9908

 

Žiūrovų balsai

 

 

Vytenis Kaluškevičius 54 proc.

Dainius Griesius 37 proc.

Rasa Doniela 26 proc.

Rokas Spalinskas 37 proc.

Ilona Pliavgo 25 proc.

Alvita Timašiova 38 proc.

Emilija Katauskaitė 26 proc.

Mantvydas Sabaitis 20 proc.

Rugilė Lingytė 54 proc.

Gražvydas Staigvilas 31 proc.

Karolina Rastenytė 39 proc.

Rugilė Daujotaitė 30 proc.