Jei juoktis, tai tik iki ašarų – tokiu šūkiu vadovaujasi filmo „Patriotai“ kūrybinė komanda. Per pastarąsias savaites linksmoji filmo kūrybinė komanda jau pristatė tris juokingas filmo ištraukas. O štai šį ketvirtadienį, debatų, kaip užsienietiškai turėtų skambėti Lietuvos vardas, fone patriotai siūlo ir savo versiją.

 

Giedrius Savickas_Ramūnas Cicėnas

Filme „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijų asai: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas ir kiti garsūs šalies aktoriai.

 

Oficialioje prodiuserių kompanijos „Singing fish“, kuri ir sukūrė sausio 29-ąją kinuose pasirodysiantį filmą, „Youtube“ paskyroje pasirodė tyzeris. Jame skambančioje dainoje panaudota ir internetine sensacija tapusi Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės frazė.

 

Tai ne vienintelė speciali, būtent filmui sukurta daina. Daugiau dainų pasirodys jau kitą savaitę, kartu su pirmuoju filmo treileriu.

 

Filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

 

Jūsų dėmesiui – pirmasis filmo tyzeris su daina, kurios eilutėse skamba L. Graužinienės frazė:

 

 

G. Savicko ir R. Cicėno nesusipratimas –

 

 

A. Sakalausko kelionė per upelį –

 

 

G. Savicko ir A. Sakalausko bučiniai –