25 metų Evita Jonauskė – viena iš 16 merginų, kuri jau rugpjūčio pabaigoje gali tapti naująja KK2 vedėja.

 

evita_jonauske

Kinijoje mokslus krimtusi ir modeliu dirbusi Evita sakė, kad televizija – jos svajonė, o jos norą tapti KK2 vedėja palaiko tiek jos mama, tiek vyras Linas.

 

„Mama man pasakė: „Tai buvo tavo svajonė nuo penkerių metų, todėl nepraleisk progos. Pirmyn!”. Po šių jos žodžių supratau, kad turiu jos visišką palaikymą. Vyras taip pat teigiamai žiūri į šią mano veiklą. Jis savąją svajonę būti politiku jau įgyvendino, todėl puikiai mane supranta”.

 

Evita neslepia, kad draugams buvo kiek netikėta, kad ji pretenduoja tapti televizijos laidų vedėja: „Draugai pripratę mane matyti prie įvairių veiklų, pastaruoju metu buvau visa galva pasinėrusi į madą, todėl gal jiems buvo šiek tiek keista, kad noriu save išbandyti televizijos ekrane. Bet jie mane palaiko, padrąsina“.

 

Paklausta, ar nebijo didesnio žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio, jeigu taptų naująja KK2 vedėja, Evita teigia, kad visiems įtikti negali, o pastarieji metai ją užgrūdino.

 

„Žinoma, pradžioje būna sunku priprasti prie neigiamų komentarų, stengiesi jų neskaityti, bet supranti, kad ta neigiama informacija labiausiai žeidžia ne tave asmeniškai, bet tavo artimuosius. Per paskutinius metus tikrai buvo visko, todėl šiek tiek pripratau prie įvairių nuomonių apie save. Žinau, kad visiems miela nebūsiu, tai yra šios profesijos dalis“, – kalbėjo E. Jonauskė.

 

Daug kas nežino, tačiau Evita nėra tik paprasta šviesiaplaukė, mokykloje mergina mokėsi pavyzdingai ir baigė prestižinę mokyklą bei yra diplomuota kinų kalbos žinovė, Vilniaus universitete studijavo sinologiją

 

„Dažnai šviesiaplaukės merginos laikomos kvailumo simboliu. Tokia tikrai nesu. Mokslai nuo pat mažens sekėsi gerai, visuomet domėjausi politika, istorija, moku septynias užsienio kalbas ir norėčiau išmokti dar daugiau. Manau, kad šios žinios tikrai pravers, jeigu dirbsiu televizijoje“, – sakė E. Jonauskė.

 

Evitos vyras Linas Jonauskas užima aukštas ir atsakingas pareigas, jis – Aplinkos viceministras. Ir nors infošou KK2 nevengia skandalingų politikų istorijų, Evita įsitikinusi, kad jos darbas televizijoje nei kiek netrukdys jos vyro karjerai.

 

„Daug kas klausia, ar mano darbas netrukdys Lino karjerai. Žinote, aš manau, kad tikrai ne. Mes esame skirtingi žmonės, dirbame savo darbus. Taip, kartais politikai vertinami ne pagal jų darbus ir pasiekimus, bet pagal žmoną ar draugus. Tikiuosi, kad tokių dalykų išvengsiu“, – laidoje KK2 pasakos E. Jonauskė.

 

Evitos Jonauskės vedamą laidą KK2 žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.