Suvienijome jėgas su Europos investicijų fondu ir suteiksime 19 mln. Eur vertės naujų paskolų mažoms ir vidutinėms įmonėms palankesnėmis sąlygomis. Finansavimas daugiausia bus teikiamas smulkioms įmonėms: apyvartinėms lėšoms, investicijoms į plėtrą ar įrangos atnaujinimui. Paskola gali būti nuo 1000 iki 50 000 Eur. Galimybė pasinaudoti valstybės parama ir grąžinti paskolą įrangai. Daugiau informacijos apie verslo paskolas galima rasti šaltiniuose.

 

Hand,Of,Business,Woman,Hold,Smartphone,Use,Analyzing,And,Calculating

Paskolos nuo 1000 iki 500 000 Eur palankiomis sąlygomis

 

Turėdami verslo planą, finansinę strategiją ar svarbius verslo tikslus, reikalingus dideliems investicijoms, gali tekti apsiginti nuo smūgių. Tačiau tai nereiškia, kad finansavimo sunkumai turi jus sustabdyti. Mes siūlome patrauklias paskolas, kurias galite gauti su patraukliomis palūkanų normomis, įskaitant visus mokesčius.

 

Mūsų paskolos skirtos finansuoti verslo veiklą, plėtrą, investicijas ir apyvartines lėšas. Galite pasiskolinti nuo 1000 iki 500 000 Eur, atsižvelgiant į jūsų konkrečius poreikius ir galimybes. Paskolos suma priklausys nuo jūsų verslo planų ir galios pajamų įrodymo.

 

„Mes suprantame, kad finansavimas gali būti iššūkis verslui, todėl siekiame suteikti jums palankias sąlygas ir parūpinti lankstumu. Be to, mūsų paskolos apima valstybės paramos programą, kuri suteikia galimybę gauti iki 40% palūkanų normos grąžinimo. Taip pat leidžiame pasiskolinti be nekilnojamo turto užstato ir grąžinti paskolą ankščiau laiko be papildomų mokesčių.“

 

Mes suprantame, kad jums reikia greito finansavimo sprendimo, todėl mes stengiamės pateikti pasiūlymą per 1 dieną po paraiškos pateikimo.

 

Todėl, jei ieškote verslo paskolos su palankiomis sąlygomis, susisiekite su mumis ir mes surasime būdą įgyvendinti jūsų verslo planus.

 

Kitos finansavimo galimybės verslui

 

Norint finansuoti verslą, alternatyvūs finansavimo sprendimai yra vertinga galimybė. Jie suteikia galimybę gauti lėšų apyvartinei veiklai, verslo plėtrai, naujų verslų pradžiai ar įrangos įsigijimui. Taip pat svarbu žinoti, jog egzistuoja galimybė refinansuoti esamas paskolas geresnėmis sąlygomis ir atgauti kitų paskolų įnešimus.

 

Verslui galima suteikti trumpalaikes paskolas sąskaitų finansavimui arba lanksčias kredito linijas, kurios leidžia įmonėms finansuoti kasdienes operacijas ir išlaikyti normalų verslo veiklą.

 

Šalia tradicinių banko paskolų, verslui siūlomi įvairūs alternatyvūs finansavimo sprendimai:

 

Faktoringas – tai ne paskolos forma, o būdas gauti pinigų už išrašytas sąskaitas faktūras iš anksto. Įmonė parduoda nesumokėtų sąskaitų portfelį faktoringo įmonei ir gauna didžiąją dalį sumos iš karto, o faktoringo bendrovė vėliau pati išsirenka mokėjimus iš pirkėjų.

 

Lizingas – tai būdas įsigyti įrangą, transporto priemones ar kitą turtą išsimokėtinai. Verslas sumoka pradinį mokestį, o likusi suma refinansuojama per sutartą laikotarpį. Lizingo pabaigoje įmonė gali išpirkti turtą nuosavybėn arba grąžinti.

 

Kredito linijos – suteikia galimybę pasiskolinti reikiamą sumą ribose ir grąžinti dalimis pagal poreikį. Jos leidžia lanksčiai valdyti apyvartines lėšas. 

 

Išankstiniai apmokėjimai (avansinės sąskaitos) – kai rangovas ar subrangovas gauna dalį apmokėjimo už darbą iš anksto prieš užbaigiant projektą.

 

Prekybos kreditai – kai tiekėjai leidžia atidėti mokėjimus už prekes ar paslaugas tam tikram laikui be papildomų palūkanų.

 

Šie alternatyvūs būdai suteikia verslui lankstumo ir leidžia tvarkyti finansus pagal poreikį bei pinigų srautą, neapkraunant per didelėmis investicijomis iš karto. Jie gali būti prieinamesni nei banko paskolos mažoms ar naujoms įmonėms.