Nuo seno manoma, kad veidrodžiai sujungia gyvųjų pasaulį su anapusiniu. Su jais susiję daugybė prietarų ir pasakojimų, jiems priskiriamos neįprastos, kartais netgi gąsdinančios savybės. Kiekvienas, kuris bent šiek tiek domėjosi veidrodžiais, gali patvirtinti, kad visos istorijos, kuriose žmonės netinkamai pasielgė su jais, miršta arba juos persekioja įvairios nelaimės.

 

Kokie pavojingi?shutterstock_133011767

 • Į sudužusį ar įskilusį veidrodį ne tik negalima žiūrėti, bet ir jo laikyti namie. Manoma, kad bet kokios veidrodžio šukės skleidžia labai koncentruotą ir pavojingą energiją. Ji astralinio kūno lygmenyje tarsi aštrus peiliukas supjausto viską, kas patenka į jos akiratį.
 • Manoma, kad ta erdvė, kurią veikia veidrodžio šukė, yra energetiškai iškreipta. Ilgai būnant šalia įskilusio veidrodžio, žmogui gali aptemti protas ir jis pradeda elgtis kaip mažas vaikas. Tai reiškia, kad nudužęs stiklas vaizdui atspindėti nubloškė jus į tolimą praeitį. Arba atvirkščiai – galite pradėti labai greitai senti. Tokiu atveju veidrodžio šukė sugėrė visus jums skirtus metus ir nusiuntė į ateitį.
 • Jeigu namie įskilo arba sudužo veidrodis, jį privalote iškart išmesti. Jei nuskilo gabalėlis, tačiau nenorite su veidrodžiu atsisveikinti, tuomet jį reikėtų nugludinti.
 • Jei veidrodis sudužo į šukes, reikia sušlapinus šluotą jas apšlakstyti. Tuomet meldžiantis atsargiai neliečiant rankomis sušluoti ir užkasti po žeme. Jeigu kas nors paklaus, kur dingo veidrodis, sugalvokite kokią nors istoriją. Toks melas nebus laikomas nuodėme.
 

Antikvariniai – sugeria neigiamą energiją

Itin didelį pavojų gali kelti senoviniai veidrodžiai, kurie atspindėjo ne vieną šeimininkų kartą. Tokie stiklai vaizdui atspindėti būna nepaprastai gražūs ir juos norisi turėti. Tačiau niekada negali žinoti, kas į juos žiūrėjo, kokios nuotaikos ir kokios mintys tuo metu buvo užvaldžiusios žmogų. Galbūt šis veidrodis regėjo netgi mirtį arba žiaurų nusikaltimą? Juk šis daiktas geba ne tik atspindėti vaizdą, bet ir sugerti neigiamą energiją.

 

Kodėl negalima miegoti priešais veidrodį?

Veidrodis, kuriame atsispindi lova, niekuomet neskleis teigiamos energijos. Jį reikia pakabinti kitoje vietoje. Jeigu tokios galimybės nėra, bent jau stenkitės jį uždengti nakčiai. Jokiu būdu nevalia, kad veidrodyje atsispindėtų Mėnulis, ypač pilnatis.

 

Kokios atsargumo priemonės reikalingos?

 1. Spąstai sielai

Manoma, kad žmogui sapnuojant jo siela atsiskiria nuo kūno, o šalia esantis veidrodis gali tapti spąstais jai. Tikima, kad prieš nubundant ji, grįždama į kūną, gali savo atvaizdą pamatyti veidrodyje, išsigąsti ir negrįžti. Tai reiškia, kad toks žmogus jau niekuomet nenubus.

 1. Dvynys pavogs dvasią

Tuos, kurių lova stovi priešais veidrodį, dažnai kankina nemiga, jie būna vangūs ir irzlūs. Veidrodis gali sugerti žmogaus teigiamą energiją. Tai dažniausiai įvyksta jam miegant. Dauguma tvirtina, kad kankina nemiga, jeigu mato savo atvaizdą veidrodyje. Taip pat jų neapleidžia keistas, gąsdinantis jausmas, kad juos kas nors seka. Senovėje manyta, kad stikle vaizdui atspindėti gyvena žmogaus sielos dvynys, kuris nesunkiai gali pavogti miegančiojo sielą.

 1. Spinduliuoja neigiamą energiją

Pasak fengšui, veidrodis sukaupia visko, kas jame atsispindi, energiją. Jeigu jis stovės priešais lovą, atspindės visus jos kampus. Manoma, kad būtent juose kaupiasi visa neigiama energija. Per veidrodį ji persiduoda miegančiam žmogui. Tuomet nuo jo nusigręžia sėkmė, pradeda kamuoti įvairios ligos ir pan.

Jei veidrodyje atsispindi sutuoktinių lova, jie nesąmoningai provokuojami išdavystei.

 

Prietarai, susiję su asmeninio naudojimo veidrodėliu

 • Jeigu kosmetinėje turite mažą asmeninį veidrodėlį, neleiskite į jį niekam žiūrėti – antraip prišauksite nelaimę.
 • Kiekvienai dailiosios lyties atstovei patariama turėti savo veidrodėlį. Geriausia, kad jis būtų apvalus. Į jį nepamiršti pažiūrėti esant geros nuotaikos. Taip veidrodis pakraunamas teigiama energija. Jeigu kitą kartą užplūs liūdnos mintys, vertėtų dirstelėti į veidrodėlį – slogutis kaipmat išgaruos.
 

Mirtis arba ligos

 • Mirus artimajam patariama namie uždengti visus veidrodžius trims paroms, kad mirusiojo siela negalėtų juose atsispindėti ir neliktų įstrigusi tarp dviejų pasaulių.
 • Jeigu namie slaugomas sunkiai sergantis ligonis, būtina uždengti visus veidrodžius. Tikima, kad jie gali siurbti sergančiojo energiją. Taip pat negaluojantysis neturėtų matyti savo atvaizdo veidrodyje.
 

Veidrodis interjere

 • Jeigu išėjus iš namų prireikė grįžti nepasiekus kelionės tikslo, būtina žvilgtelėti į veidrodį, taip nubaidysite piktąsias jėgas. Jei to nepadarysite – nesiseks kelionėje.
 • Nevalia vonios kambaryje kabinti veidrodžio taip, kad jame atsispindėtų besimaudantis žmogus. Antraip dažnai sirgsite ir nesiseks meilėje.
 • Dažnai sėdint toje vietoje, kur už nugaros kabo veidrodis, neteksite jėgų.
 • Tam, kad nebūtų pažeistas energetinis laukas, apdorotas stiklas vaizdui atspindėti privalo būti įrėmintas.
 • Žmogui gali daryti įtaką netgi veidrodžio forma. Reikia pasirinkti tokį, į kurį žiūrėdami nejaustumėte neigiamų emocijų.
 • Veidrodžiai namie visada turi būti švarūs, tad nepamirškite nuolatos jų valyti.
 

Griežtai draudžiama

 • Į veidrodį žiūrėti naktį degant žvakėms – galite pamatyti siaubingą reginį arba susirgti.
 • Kūdikiui iki metų rodyti veidrodžio, nes jis bus baikštus, sulėtės raida ir vėlai pradės kalbėti.
 • Vilkint vestuvinę suknelę žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje. Nelaimės galima išvengti, jeigu vestuvinius drabužius būsimoji nuotaka matuosis, pavyzdžiui, be vienos pirštinės, auskaro ar pan.
 • Gražiosios lyties atstovėms gėrėtis savo atvaizdu veidrodyje per mėnesines, nėštumą ir pirmais mėnesiais po gimdymo, kad nenužiūrėtų savęs ir kūdikio.

Apie ką įspėja veidrodis?

* Jeigu sudaužėte veidrodį, vadinasi, pasmerkėte save 7 metams sunkaus ir nelaimingo gyvenimo.

* Jei pametėte svidintą stiklą vaizdui atspindėti, netrukus pamesite piniginę arba raktus nuo namų. Tai ženklas, kad būtumėte atidesni.
* Tikima, kad veidrodis gali atskleisti klastą. Jeigu įtariate, kad kas nors jus apgaudinėja, atsiveskite įtariamąjį prie veidrodžio, įdėmiai įsižiūrėkite į jo atvaizdą ir, jeigu jis išties meluoja, jo veidas tai išduos.