Vasara – tai jūra, paplūdimio smėlis, ilgi vakarai, linksmybės ir, žinoma, meilė. Vasaros romaną, nors kartą gyvenime, turėjo dauguma žmonių. Prisiminimai apie karštas vasaros naktis, šildo ne vienerius metus…

 

Be abejo, romanų pasitaiko įvairiais metų laikais. Tačiau vasara tiesiog alsuoja meile. Dienos ilgėja, serotonino ir dopamino smegenyse daugėja. Vasarą, kai dienos ilgesnės ir saulėje pasigamina daugiau vitamino D, jaučiamės labiau pailsėję, mums užtenka mažiau miego, todėl būname geresnės nuotaikos ir energingesni.

 

Vasarą tiek vyrai, tiek moterys dažniausiai rengiasi drabužiais iš lengvų medžiagų, nevengia apnuoginti daugiau kūno. Tokia apranga ne tik mažiau varžo kūną nei šilti ir sunkūs žiemos sezono drabužiai, bet ir sielą. Asmuo jaučiasi labiau atsipalaidavęs, linkęs užmegzti naujas pažintis, įsitraukti į avantiūras.

 

Deja, tie, kuriuos kankina alergija ir turi vartoti antihistamininius vaistus šiais vasaros privalumais negali tinkamai pasinaudoti, nes vaistuose esančios medžiagos slopina libido. Taigi ir norą užmegzti naujas pažintis.

 

Kaip užmegzti vasaros romaną? Svarbiausia – būti savimi, mėgautis vasara ir lankytis kitų poilsiautojų pamėgtose vietose. Turbūt daugelį priešingos lyties atstovų sudominsite, jei:

 
  • palaikysite akių kontaktą;
  • nuoširdžiai šypsositės;
  • neskubėsite.

Kūno kalba yra pirmoji išdavikė apie susidomėjimą kitu žmogumi. Neskubinkite pažinties. Reikšmingas rankos paspaudimas, gestai, laikysena, net pėdų padėtis yra labai svarbūs, siekiant padaryti neišdildomą įspūdį.

 

Kartais vasaros romanai gali išaugti į tikrą meilę ir rimtus santykius. Tačiau taip būna toli gražu ne visada. Prieš leisdamiesi į atostogų malonumus, pagalvokite, ar neskaudės širdies, kai po trijų ar mažiau mėnesių turėsite išsiskirti. Ar sugebėsite saugoti gražius ir šiltus prisiminimus, nejausdami kartėlio? Ar tai žvelgiate kaip į nuotykį, ar iš tikrųjų ieškote gyvenimo partnerio?