Po motinystės atostogų į televizijos eterį grįžta gražuolė Goda Alijeva. Nuo birželio 14-osios sekmadieniais Goda bus viena iš trijų laidos „KK2 Vasara“ vedėjų. Gražuolė asistuos Irūnai Puzaraitei ir Žygimantui Stakėnui.

 

Goda_Zygimantas

Goda Alijeva pasakojo, kad grįžimas į televiziją nebuvo lengvas. „Grįžti į televiziją tikrai nebuvo lengva, visgi praėjo keleri metai, o laidos specifika visai kitokia, nei buvau įpratusi. Jaudulio tikrai buvo, bet apibendrindama galiu pasakyti, kad tikrai buvo smagu ir sekėsi puikiai“, – kalbėjo G. Alijeva.

 

Gražuolė džiaugėsi, kad filmavimų metu sutiko ir seniai matytus draugus. „Labai džiaugiausi, nes filmavimų metu sutikau ir buvusius kolegas, ir senus draugus“, – įspūdžiais dalinosi G. Alijeva.

 

Žurnalistams „KK2 Vasara“ vedėja sakė, kad jai daug padėjo ir jos partneriai – Irūna bei Žygimantas. „Jie yra tikri profesionalai, todėl man labai padėjo filmavimų metu“.

 

Kadangi televizinis projektas „KK2 Vasara“ vyks vasaros metu, jame žiūrovų laukia daug gražių merginų bei vaizdų su pikantiškomis grožybėmis. „Bus linksma, bus daug nuogo kūno, nemažai juoko, daug reportažų, daug geros muzikos“, – apie laidą pasakojo Goda Alijeva.

 

Tačiau viena iš laidos vedėjų sako, kad „KK2 Vasara“ bus ne tik nuogybės, bet ir naudingi patarimai – pavyzdžiui, kaip išvengti vasarinių ligų ar neapsinuodyti šašlykais.

 

Laidos vedėja neslepia, kad vasaros sezone bus ne vienas reportažas apie meilę bei posūkius į kairę. „Pamatysit ir išgirsit daug naujų dalykų apie seksą, apie meilę. Kas, su kuo, kur miegojo, įvairiausių patarimų vasaros poilsiautojams“, – šypsojosi Goda.

 

 „KK2 Vasarą“ su Goda Alijeva žiūrėkite sekmadieniais nuo birželio 14-osios per LNK.