Antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ vykstančios dalyvių dvikovos šį sekmadienį persiris į antrą pusę. Porose pasirodantys atlikėjai turi įsikūnyti į vieną ir tą patį atlikėją, o komisijai tenka užduotis nuspręsti, kuriam ši užduotis pavyko geriau.

 

MVK_0416_Ep10-1_1599x1200 (Small)

 

Kadangi dalyviai savo varžovus ir užduotis traukia burtų keliu, pasitaiko ir ne viena mišri pora, kai vyras arba moteris turi vaidinti kitos lyties atlikėją. Šį sekmadienį vienu didžiausių hitų tapo kova dėl tikresnės Vitalijos Katunskytės vardo – į dvikovą stojo kaunietis muzikantas Dangiras Grigalevičius bei atlikėja Valerija Iljinaitė.

 

MVK_0416_Ep10-4_1479x1200 (Small)

 

„Man ji gal yra kažkiek artima. Tačiau ją įkūnyti sudėtinga, nes yra dvi jos pusės – viena, kuri man yra juokinga, ir kita, kuri man yra graudi, – prieš pasirodymą kalbėjo V. Iljinaitė. – Graudi dėl to, kad jos istorija gal kažkiek primena mano – nestandartinė moteris, norinti užkariauti sceną… Tačiau ji yra labai drąsi moteris, ir scenoje viską sau leidžia. Niekada nebūčiau pagalvojus, kad ji scenoje tiek flirtuoja su žmonėm! Tas flirtas man ir yra sudėtingiausia dalis, aš esu intravertė“.

 

MVK_0416_Ep10-8_1600x1067 (Small)

 

Komisija negailėjo komplimentų abiems dalyviams, tačiau kitos lyties atlikėją turėjęs įkūnyti D. Grigalevičius sulaukė tikros šlovės valandos. „Labai noriu pasidžiaugti už jus ir prisipažinsiu nuodėmę – buvau pasmerkusi jus nuobodumui šiame projekte, nemaniau, kad jumyse yra tiek spalvų. Tačiau šiame pasirodyme buvo visa reikalinga plastika, mimika, kūno pajautimas – man atrodo, kad tai buvo tas pats kraujas“, – džiūgavo komisijos narė Asta Stašaitytė – Masalskienė.

 

MVK_0416_Ep10-9_848x1200 (Small)

 

„Dangirai, Vitalija vasaromis turėtų tikrai pavargti, tai tu galėsi už ją pachaltūrinti pajūryje“, – nusijuokė Stano. „Valerija labai gerai atspindėjo kraują, o Dangiras įkūnijo Vitaliją šiek tiek kenčiančią nuo depresijos, kas jai šiaip jau visiškai nebūdinga“, – kalbėjo Rūta Ščiogolevaitė, kuri V. Katunskytę yra pavadinusi savo „muzikos krikšto mama“.

 

Kuris iš dalyvių už įkūnytą Vitaliją Katunskytę sulauks daugiau komisijos balų ir dar vienu žingsniu priartės prie projekto finalo? Neįtikėtini įsikūnijimai ir tikros emocijos – antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“, jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!