A7401682

Vienas ryškiausių šalies pop muzikos atlikėjų Vaidas Baumila ir jaunosios kartos roko kūrėjas Germanas Daškevičius – Gamka suvienijo jėgas, įgyvendinant bendrą kūrybinį darbą. Šiandien žinomi dainininkai pristato legendinės Virgilijaus Noreikos ir Luko Pačkausko dainos „Laikas“ savąją versiją. Pasak žinomų vyrų, daina unikali, tad ir darbas buvo itin malonus.

 

Mums buvo svarbu, kad daina suskambėtų mūsų muzikos stiliams ir vokalams tinkančia forma, bet kartu išlaikytume pagarbą Luko ir Virgilijaus duetui. Kūrinys, kurį žino kiekvienas, todėl reikėjo paieškoti įdomesnių sprendimo būdų, šiai dainai suskambėti ir šviežiai ir tinkančiai mūsų duetui“, apie gimusią naują dainos versiją pasakoja V. Baumila.

 

Pasakodamas apie kūrinį Gamka, neabejoja, kad tai laikmečio simbolis, turintis aprėpiamą prasmę.

 

„Pati daina – legendinė, nepaneigsi jos grožio ir svarbos to meto žmonių gyvenimuose. Pavadinimas pats kalba už save – „Laikas“ – beribis, bekraštis. Džiaugiuosi prikėlęs jį naujam gyvenimui ir žinau, kad tai yra amžinas, nesenstantis kūrinys, tiek originali versija, tiek mūsų naujai suskambėjusi versija šių laikų muzikinis „Laiko“ atspindys“, – atvirauja Gamka.

 

Atlikėjai džiaugiasi, kad šis bendradarbiavimas leido artimiau pažinti ir vienas kitą. Pasak kūrėjų, tai leido ir mokytis vienam iš kito ir susikurti naują kūrybinę draugystę.

 

„Dirbti su Vaidu buvo unikalus ir kūną bei sielą maitinantis procesas. Iškart pagavom vienas kito humoro jausmą. Pavarėm iš širdies, drąsiai priėmėme patarimus ir kritiką vienas iš kito. Dėl šių priežasčių kūrinys iš naujo gimė ir įgavo mūsų abiejų muzikines spalvas“, – teigia Gamka.

 

V. Baumila negaili gražių žodžių savo naujam scenos partneriui ir džiaugiasi, kad jų dviejų „Laiko“ versija

 

„Gamka yra nepaprastai jautrus ir nuoširdus žmogus, tiesiog geras bičas, su kuriuo atradome labai gražią draugystės aurą. Darbas taip pat buvo labai malonus, o rezultatas džiuginantis. Dabar jau galite ir jūs tai įvertinti“, – atvirauja Vaidas.

 

Kviečiame išgirsti ir įvertinti legendinio kūrinio „Laikas“ V. Baumilos ir Gamkos versiją: spausti čia.