Neseniai iš trumpų atostogų su šeima Romoje, Italijoje grįžusi televizijos laidų kūrėja bei vedėja, viešųjų ryšių specialistė Vaida Skaisgirė, panašu, ilgam lagaminų išsikrauti neskuba. Šiuo metu žinoma moteris svečiuojasi Anglijoje, kur šįkart nuvyko ne poilsiauti, o tęsti dar Lietuvoje pradėtų projektų filmavimų. Čia V. Skaisgirė imsis netikėtos misijos – dalyvauti lietuvių ir švedų sukurto grožio produkto ambasadorių atrankoje sukvietė emigravusias lietuvaites.

 

Vaida (Small)

 

Nors pailsėti nuo darbų į kitas šalis V. Skaisgirė vyksta keletą kartų per metus, į Angliją laidų vedėja išvyko darbiniais reikalais. Londone jau visai netrukus įvyks finalinė lietuvių ir švedų sukurtos ir jau Europoje pripažintos skysto trikolageno produktų linijos „FenoQ“ ambasadorių atranka. Prieš tai vykę atrankos etapai didžiuosiuose Lietuvos miestuose sulaukė didžiulio susidomėjimo ir didelio moterų aktyvumo.

 

„Horizontai plečiasi! Keliaujam darbuotis į UK“,- rašė socialiniuose tinkluose iš oro uosto nuotrauką publikavusi V. Skaisgirė, kurioje ji pozavo kartu su savo komandos nariais ir partneriais.

 

Vaida-1 (Small)

 

Moteris atskleidžia, kad nors kelionė nusimato trumpa, ji bus tikrai intensyvi. „Anglijoje svečiuosimės vos kelias dienas, tačiau nuveikti per jas suplanavau tikrai nemažai. Su komanda filmuosime reportažus ne vienai mano laidai, taip pat laukia kulminacija „FenoQ“ ambasadorių atrankoje – čia vyks paskutinis kastingo etapas, po kurio ir paaiškės revoliucinių produktų grožiui ambasadorės“, – pasakoja V. Skaisgirė.

 

Išskirtinių grožio ir sveikatos produktų kūrėjai visai neseniai kelias atrankas buvo surengę ir Lietuvoje. Jose dalyvavo įvairaus amžiaus moterys, kurios atskleidė savo mintis apie grožį, jo puoselėjimą ir sveikatą.

 

„Idėja surengti finalinį atrankos etapą Londone produkto kūrėjams kilo neatsitiktinai – UK gyvena daug lietuvaičių, kurios, nors ir emigravo, savo šalies nepamiršta, domisi naujovėmis joje. Taip jos atrado skystą geriamą trikolageną, jis tarp lietuvaičių Anglijoje tapo labai mėgstamas. O produktų kūrėjams visi jų klientai svarbūs, tad keliaujame jų aplankyti“,- šypsosi laidų vedėja ir kūrėja.

 

Prieš tai vykusiuose atrankų etapuose netrūko staigmenų. Štai po kastingo Vilniuje, kuriame atrankos komisijos narėmis tapo ir žinomos bei veiklios šalies moterys, sukurtas įkvepiantis vaizdo klipas, kuriame žavios damos pasakoja apie vidinį bei išorinį moters grožį.

 

Garsių moterų mintis apie grožį galite išgirsti čia: https://www.youtube.com/watch?v=Zq5lsab5kaA&t

 

Po kastingo, vykusio Klaipėdoje, apie moterų grožį taip pat prabilo žinomi Lietuvos vyrai. Daugelis jų tvirtino, kad moterys yra gražiausios tuomet, kai yra laimingos ir pasitikinčios savimi, skiria sau laiko ir dėmesio.

 

Garsių vyrų mintis apie moterų grožį galite išgirsti čia: https://www.youtube.com/watch?v=vPwP7oA5ARg&t

 

Ko tikėtis šioje atrankoje? „Kortas atskleisime jau labai greitai. Tik galiu išduoti, kad atrankai diriguos tautos labai mylima, tačiau kurį laiką iš viešumos ir pramogų pasaulio pasitraukusi moteris. Ji, tiesa, irgi yra emigrantė, jau kurį laiką savo laimę kurianti svečioj šaly, tačiau Lietuvos nepamirštanti ir labai ją mylinti. Kas ji tokia, netrukus sužinosite“,- intriguoja V. Skaisgirė.

 

Nuotraukos – asmeninio archyvo.