Savito stiliaus muzikos kūrėja ir atlikėja Rūta MUR vis dažniau gali pasidžiaugti klausytojų dėmesiu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jau kitą savaitę dienos šviesą išvys dainininkės trečiasis albumas, kuriame netruks nostalgija dvelkiančio skambesio. Pasak kūrėjos, naujasis albumas yra sužydėjimas išsilaisvinus, spalio 27 dieną Vilniuje, klube „Gallery 1986“ didžiausia šventė – albumo pristatymo koncertas. 

 

DSC06994s

Pastaruoju metu vis dažniau savo kūrybą klausytojams pristatanti ir koncertus rengianti kūrėja Rūta MUR jau kitą savaitę pristatys ir tris metus kurtą albumą „Prime time“. Pasak jos, tai yra sužydėjimas nuo karčių įsitikinimų.

 

„Trečiasis albumas yra apie didelį asmeninį lūžį, kuris atvedė į naują gyvenimo kokybę. Kai kurios dainos buvo pradėtos kurti dar 2019 metais, todėl albumas yra mano trijų metų išgyvenimų rezultatas. „Prime time“ yra apie sužydėjimą išsilaisvinus nuo karčių įsitikinimų apie save ir kitus. Kad pasiekčiau tokį aukštį savyje, reikėjo išsidaužyti širdį ir suvokti, kad ne ten ieškau meilės, palaikymo ar supratimo“, – pasakoja atlikėja.

 

Jau spalio 27 dieną dainininkė muzikos gerbėjus kviečia į albumo pristatymo koncertą sostinėje. Išskirtinėje vietoje, klube „Gallery 1986“ Rūta MUR kartu su grupe pristatys visas naujojo albumo dainas. Bilietus į šį koncertą platina Bilietai.lt.

 

„Viskas, ko troškai, dabar yra tavo. Viskas yra tavo, nes nustojai ieškoti meilės ten, kur jos nėra. Klubo tamsoje, širdies šviesoje, ateik patirti save. Viskas, ko troškai, dabar yra tavo. Viskas yra tavo, nes nustojai ieškoti meilės ten, kur jos nėra. Klubo tamsoje, širdies šviesoje, ateik patirti save“, – į įvyksiantį koncertą kviečia kūrėja.

 

Rūta MUR – kūrėja kurios vardas vis dažniau skamba ne tik Lietuvos scenose, bet ir užsienyje. Vos prieš keletą savaičių atlikėja surengė koncertą Vokietijoje, kur publika liko sužavėta kūrėjos unikalumu bei nostalgišku kūrinių skambesiu.