Ūkio ministro Mindaugo Sinkevičiaus šeima pasiryžo avantiūrai: sudalyvavo azartiškose virtuvės kovose. Dėl pergalės rungėsi dvi ministrui itin svarbios moterys: neseniai žmona tapusi Aistė ir sesuo Rūta. O išrinkti laimėtoją teko pačiam ministrui.

 

stop7 (Small)stop7 (Small) DSC_7211 (Small) DSC_7269 (Small) DSC_7271 (Small)

   

Šeštadienio rytą televizijos žiūrovus vėl džiugins neseniai į TV3 eterį sugrįžusi kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“. Išskirtinėmis ir nuoširdžiomis istorijomis tiesiai iš virtuvės kaskart nustebinanti laida grįžo atsinaujinusi – nuo šiol joje vyks azartiškos ir nuotaikingos šeimos narių kovos. Jau rytoj, šeštadienį, televizijos žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų bei gardžiausių receptų, bet ir pamatys išskirtinę šeštojo „Virtuvės  istorijų“ sezono kulinarinę kovą.

 

DSC_7284 (Small) DSC_7304 (Small) DSC_7312 (Small) DSC_7333 (Small) DSC_7363 (Small)

 

Ūkio ministro M. Sinkevičiaus žmona tapusi Aistė ir politiko sesuo Rūta gamins jo mėgstamiausius patiekalus, o M. Sinkevičiui teks nelengva užduotis – atspėti, kas gamino kurį patiekalą ir išrinkti labiau patikusį.

 

DSC_7378 (Small) DSC_7389 (Small)

 

Laidoje apsilankiusi ministro žmona Aistė ne tik suksis virtuvėje, bet taip pat papasakos jos ir M. Sinkevičiaus pažinties istoriją. „Susipažinome labai neromantiškoje aplinkoje – viename Kauno naktinių klubų, nors abu nemėgstame tokių pramogų, bet tas mus suvedė“, – žiūrovams pasakos Aistė.

 

DSC_7390 (Small) DSC_7407 (Small)

 

Laidos vedėjai ir šefei Ilonai Juciūtei pasmalsavus, M. Sinkevičiaus mylimoji atskleis, kad jos vyrui maisto gamyba visai nesvetima. „Mindaugas kartais gamina ir netgi labai moka gaminti. Tiesiog yra laiko trūkumas ir taip išeina, kad rečiau tai daro. Kai mes susipažinome, jis kepdavo labai skanius pyragus. Dabar jau seniai tai bedarė… Jis moka iškepti labai skanią bananų duoną, datulių pyragą“, – šypsodamasi vardijo ministro žmona.

 

stop2 (Small) stop3 (Small)

 

Aistė ir M. Sinkevičiaus sesuo Rūta mylimam vyrui ir broliui gamins jo taip mėgstamus dviejų rūšių blynus. Vienus iš jų, padedama grilinimo virtuozo Mindaugo Kalvaičio, ministro sesuo net keps ant grilio! Tačiau lemtingą sprendimą paragavęs abiejų patiekalų priims tik M. Sinkevičius.

 

stop5 (Small)

 

Linksmą ir nuotaikingą M. Sinkevičiaus, jo mylimosios Aistės ir sesers Rūtos interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų žiūrovai išvys jau rytoj, šeštadienį, 9 val. atsinaujinusioje kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

Šeštą sezoną skaičiuojančioje laidoje „Virtuvės istorijos“ nuo šiol vyks azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turės ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama ar žmona, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodysiančioje laidoje.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos (tomasfoto.lt ir stop kadrai)