Vienas populiariausių kanalų Lietuvoje, jaunimo ypač mėgstamas TV6 kviečia suklusti mados ir realybės šou žanro gerbėjus. Jau nuo birželio 29 dienos TV6 eteryje – JAV kuriamo šou „Topmodeliai“ (America‘s Next Top Model) 16-as sezonas.

 

TV6_Topmodeliai_Americas_Next_Top_Model

Sekmadieniais 13.00 val. čia varžysis 14 jaunų gražuolių, svajojančių užkariauti žymiausius mados pasaulio podiumus, atsidurti žurnalų viršeliuose ir pozuoti talentingiausiems fotografams.

 

Pagrindinis prizas – vertas dalyvių didžiausių pastangų: tai darbo kontraktas su garsiąja modelių agentūra „IMG Models“, laimėtojos nuotraukų publikacijos Italijos „Vogue“ žurnale ir 100 000 JAV dolerių kontraktas su kosmetikos kompanija „Cover Girl“.

 

TV6 žiūrovai išvys ir pamėgtą „Topmodelių“ teisėjų trijulę – „Vogue“ mados redaktorių Andre Leon Talley, fotografą Nigelį Barkerį ir supermodelį Tyrą Banks.

 

Kaip ir kiekvieną sezoną, „Topmodeliai“ keliaus į egzotišką kraštą, kur jų lauks įspūdingą vietos kultūrą ir papročius atspindinčios fotosesijos, filmavimai ir madų pristatymai. Šįkart realybės šou komanda keliaus į Marakešą, Maroką.

 

„Topmodeliai“ – tai realybės šou, kuriame kartu gyvenančios merginos mokosi ne tik modelio darbo ir gauna grožio pamokų, bet ir išmoksta tvarkytis įtampos kupinose situacijose, su kuriomis nuolat susiduriama pramogų verslo užkulisiuose. Merginų lauks ne tik triukšmingi vakarėliai, bet ir sunkūs išbandymai – esmingi išvaizdos pokyčiai bei šokiruojančios fotosesijos.

 

Birželį darbo dienomis 16.00 val. TV6 žiūrovus įtraukia draminis serialas „Kingas ir Maksvel“ (King & Maxwell), 18.00 val. juokina komiškas serialas „Viskas teisėta“ (Fairly Legal), o jau nuo trečiadienio darbo dienomis 17.00 val. popietės žiūrovus domins vokiečių kriminalinis dramos serialas „Hubertas ir Staleris“ (Hubert & Staller).

 

 

„Topmodeliai“ – nuo birželio 29 dienos sekmadieniais 13.00 val. per TV6!