Šiandien neįprastoje vietoje – moderniose ir jaukiose sostinės klinikos erdvėse – pristatytas lietuviškas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“. Premjerą žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai matys jau nuo rugsėjo 1 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais21.00 val.

 

TV3_Rezidentai_premjera_komanda_2

Pirmąjį Lietuvoje komišką medicinos serialą „Rezidentai“ kuria prodiuserių kompanija „Videometra“. TV3 premjeroje ryškius vaidmenis atlieka žinomiausi šalies aktoriai. Pagrindinį – daktaro Naudžiūno – vaidmenį atlieka aktorius Ramūnas Rudokas. Seriale taip pat vaidina Džiugas Siaurusaitis, Andrius Bialobžeskis, Marius Čižauskas, Justina Žiogaitė ir kiti. Žiūrovų laukia ir netikėta staigmena – TV3 eteryje pasirodys ir teatro aktorė Aldona Vilutytė.

 

Serialo „Rezidentai“ likimą spręs TV3 žiūrovai – jų teismui bus parodytos pirmos septynios serijos. Savo vertinimus žiūrovai galės pateikti internete: jei jie pageidaus serialo tęsinio, – kūrybinė komanda vėl kibs į darbus ir toliau filmuos šmaikščių situacijų kupiną medicinos serialą.

 

Premjeros „Rezidentai“ pristatymas „Baltijos Amerikos klinikoje“ Vilniuje vyko neatsitiktinai – kaip tik čia filmuojamas naujausias TV3 serialas. „Rezidentų“ kūrėjai tiki, jog ir profesionalūs medikai, ir TV3 žiūrovai serialą įvertins teigiamai bei nuoširdžiai pasijuoks iš smagių rezidentų nuotykių: „Juk juokas – vaistas nuo visų ligų.“

 

„Rezidentų“ serijos kupinos gero, kokybiško humoro, siužetas įdomus ir įtraukiantis. Serialo režisieriui Alvydui Šlepikui dirbti su žinomų aktorių komanda – vienas malonumas. Darbo vaisiais jis pasidalino su aktoriais, pristatymo svečiais ir žiniasklaida – buvo parodyta pirmoji „Rezidentų“ serija. TV3 žiūrovai ją išvys jau rugsėjo 1 dieną 21.00 val.

„Rezidentai“ – nuo rugsėjo 1 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!