TV3 naujos kartos infošou „VIRAL‘as“ savo žiūrovams kiekvieną pirmadienį 19.30 val. pateikia pačias aktualiausias naujienas. Karščiausia žinia iš pramogų pasaulio: dainininkė Liveta Kazlauskienė prisipažino, kad jos gyvenime – štilis, mat itin pablogėjo sveikata.

 

TV3_VIRALas_Liveta_Kazlauskiene

Nors L. Kazlauskienė neseniai atšventė savo penkiasdešimtmetį, ji – ne iš kelmo spirta moteris. Estrados primadona pasakos, kad per tiek metų teko patirti visko – ir linksmybių dainuojant restoranuose, ir likimo siųstų išmėginimų šeimoje.

 

„Viskas… supratome, kad reikia nutraukti visus koncertus, nes ir balsas po pastarojo koncerto dingo. Visiškai švokščiau. Buvau taip pavargusi, visą mėnesį buvo taip, kad gulėjau ir tik į lubas žiūrėjau, ašaros riedėjo“, – savo istoriją „VIRAL‘o“ žiūrovams pasakos L. Kazlauskienė.

 

Nuvykus pas medikus dainininkė įsitikino, kad sveikata – ne juokas. Aktyviai nugyvenus pusę amžiaus, reikia savimi rūpintis. „Išaiškėjo, jog yra rimtų sveikatos sutrikimų. Todėl dar dabar esu stebima gydytojų“, – guosis Liveta.

 

Bėda po vieną niekada nevaikšto. Sveikatos sutrikimų turi ir jos vyras Petras Kazlauskas. Tiesa, jam medikai nustatė problemų su klausa.

 

Liveta laidoje „VIRAL‘as“ atviraus, kad daugelis pavydi jiems laimės, meilės, vadina pavyzdine šeima, bet pripažins, kad gyvenime buvo visko – net minčių apie skyrybas. „Aišku, buvo tokių minčių ir norėjom išsilakstyti abudu. Ir jis norėjo bėgti nuo manęs, ir aš norėjau nuo jo. Nenorėjau jo nei girdėti, nei klausyti jo dainų“, – atviraus dainininkė.

 

Livetos gyvenimo istorija iš jos pačios lūpų – jau pirmadienį, lapkričio 10 dieną, 19.30 val. laidoje „VIRAL‘as“.

 

Laidoje laukia ir kitos karštos bei aktualios temos. Skaudi drama Jonavoje – protiškai neįgalus keleivis buvo įkalintas garaže ištisą savaitgalį. Kas dėl to kaltas – neįgaliųjų centro autobuso vairuotojas ar atsitiktinumas? Kita istorija nukels į Kauną: čia apiplėšimai bare įvyksta žaibiškai ir net vidury dienos. Pasakojimas apie įvykį – tiesiai iš baro savininko lūpų. Taip pat laidoje: ką bendro turi draudimas energinius gėrimus pardavinėti nepilnamečiams ir… odekolonas.

 

Naujos kartos infošou „VIRAL‘as“ – pirmadieniais 19.30 val. tik per TV3!