Laidos „TV pagalba“ žvaigždė Sandra Žutautienė dėl savo nuoširdžių patarimų ir rūpestingumo yra bene vienas mylimiausių televizijos veidų. Moteris kasdien skuba į pagalbą bėdos ištiktoms šeimoms, tačiau pati apie savo asmeninį gyvenimą per daug neatvirauja. Tačiau TV3 kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovams Sandra išduos savo grožio paslaptis, papasakos apie Kalėdų tradicijas šeimoje bei neslėpdama pripažins, kokių neigiamų komentarų tenka išgirsti.

 

DSC_3994 (Small) DSC_3996 (Small) DSC_4013 (Small) DSC_4014 (Small)

 

TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ Sandros ir kitos „TV pagalbos“ gelbėtojos Rūtos Lazauskienės laukia azartiška kulinarinė kova. Moterys turės suremti šaukštus virtuvėje ir įrodyti, kuri iš judviejų gamina skaniau. Bičiulių kulinarinius sugebėjimus vertins mylimas kolega – „TV pagalbos“ vedėjas, fotožurnalistas Egidijus Knispelis.

 

DSC_4031 (Small) DSC_4049 (Small) DSC_4056 (Small) DSC_4061 (Small)

 

Abi laidos viešnios virtuvėje sukasi dažnai, tačiau studijoje jaudulio tikrai netrūks. Sandra, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene, gamins itališką desertą, o Rūta ant grilio įmantriai keps lašišos filė kartu su grilio virtuozu Mindaugu Kalvaičiu.

 

DSC_4075 (Small) DSC_4078 (Small) DSC_4081 (Small) DSC_4088 (Small) DSC_4095 (Small)

 

Virtuvėje užgims ir itin atviri pakalbiai. Neseniai susirūpinusi savo kūno linijomis, „TV pagalbos“ žvaigždė S. Žutautienė atskleis, kad nuolat pluša sporto klube. „Sportuoju kiekvieną treniruotę su asmeniniu treneriu, labai griežtai, labai daug liepia dirbti“, – savo grožio paslaptimis dalinsis moteris.

 

DSC_4106 (Small) DSC_4123 (Small) DSC_4140 (Small) DSC_4145 (Small) DSC_4148 (Small)

 

„TV pagalbos“ gelbėtoja neslėps, jog kritikos vis dar sulaukia. „Turbūt tiek pat žmonių mane myli, tiek pat ir nekenčia“, – sakys S. Žutautienė ir papasakos, kokių komentarų tenka išgirsti į akis.

 

DSC_4154 (Small) DSC_4158 (Small)

 

Kol varžovės suksis virtuvėje prie patiekalų gamybos, „Virtuvės istorijos“ laidos žiūrovus nustebins nauja ir netikėta laidos rubrika „Gurmano simfonija“, kurios metu išskirtiniais kulinariniais šedevrais bei patarimais dalinsis restorano „Floros Simfonija“ profesionalai.

 

DSC_4160 (Small) DSC_4165 (Small)

 

Artėjant žiemos šventėms, „TV pagalbos“ gelbėtojos papasakos, kokios Kalėdos būna jų šeimose. „Pas mus yra tokia tradicija: Kūčių vakarą važiuojam pas mano tėvus, o Kalėdų rytą – važiuojam pas anytą. Ir labai skirtingi stalai būna, nes mano tėvų toks labiau žemaitiškas, gausesnis, o Klaipėdos krašte – jis vėl kitoks. Net tie patys kūčiukai visiškai skiriasi“, – apie šeimos tradicijas pasakos Sandra.

 

DSC_4172 (Small)

 

Kuris patiekalas Egidijui patiks labiau ir kokių pikantiškų faktų kolegos papasakos vienas apie kitą? Apie visa tai ir dar daugiau jau šį šeštadienį 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos – tomasfoto.lt